Rozróba to jego drugie imię. Właściwie nazwisko…

Dawno temu Aborygeni byli obcy we własnym kraju. Przybyli zza morza ludzie mówili im, jak się ubierać, w co wierzyć i co robić. Przekonali ich, że nie zasługują na miano ludzi, choć sami nazwali ich “tymi, którzy byli tu od początku”. Mijały dekady i niewiele się zmieniało. A potem przybyło Cerbero. Pracownicy korporacji uznali, że łatwiej znaleźć tanią siłę roboczą na miejscu, niż za ciężkie pieniądze sprowadzać najemników z Azji, czy Afryki. Tam, gdzie inni widzieli bezużyteczne jednostki, przewidujący logistycy korporacji dostrzegli nieograniczone możliwości.

W dniu ufundowania Legii Interioru pracę w Cerbero znalazły tysiące tubylców. Większość z nich czekał los zwyczajnych roboli, jednak elitarna garstka – potomkowie łowców i wojowników z dawnych aborygeńskich szczepów – trafiła w tryby szkoleniowe organizacji dysponującej największą prywatną armią na planecie. Kilkanaście miesięcy później ośrodki treningowe i koszary opuścili żołnierze, którzy potrafili wykorzystać zabójczy trening w połączeniu ze znajomością realiów kontynentu, jaką można zdobyć wyłącznie będąc dzieckiem australijskiej ziemi.

David Mayhem, Najemnik, należy do ostatniego pokolenia prawdziwych wojowników. Natura jest jego sprzymierzeńcem, a umiejętności zdobyte na szkoleniach tylko wyostrzyły talenty, które wyssał z mlekiem matki i wypracował u boku niewybaczającego ojca. Wszystko to w połączeniu z genetycznymi modyfikacjami Cerbero oraz wrodzonymi instynktami prawdziwego syna pustkowi sprawiły, że lata po apokalipsie wciąż przemierza australijskie bezdroża. Jeśli masz dość sprzętu, może zdołasz go przekonać, aby Ci pomógł. Możesz też wesprzeć Rycerzy Pustkowi i na kilka godzin wcielić się w Davida, by u boku przyjaciół przeżyć wielką przygodę!

Jak zwykle przy naszych postaciach, Olek Karcz odwalił kawał doskonałej roboty!

Rycerze Pustkowi – Wspieram To!

David Mayhem_najemnik_final_small

 

Badger's Nest Marek Mydel