Łowcy niewolników, czyli S.T.O na planszy

Już wielokrotnie dziękowaliśmy ludziom, którzy wspierali nas podczas powstawania Rycerzy Pustkowi. Specjalne miejsce w moim sercu ma grupa Slavers Team Outpost z siedzibą w Grodźcu, organizatorzy konwentu Ziemie Jałowe. Dzięki nim nie tylko głębiej wszedłem w postapo, ale jeszcze chciało mi się przeczytać całą Mroczną Wieżę Stephena Kinga (a potem komiks), umyć w kabinie prysznicowej pod gołym niebem (szkło nie było tak mleczne, jak sądziłem) i skorzystać z 1 tojtoja na 100 osób stojącego od 3 godzin w pełnym słońcu (słowo “sauna” nabrało od tej pory zupełnie nowego znaczenia).

W podziękowaniu za niesamowity klimat i niezapomniane chwile spędzone na łejstlandzie w mojej grze musiała pojawić się karta inspirowana S.T.O. Jeśli Wy również chcielibyście zanurzyć się w zniszczonym świecie, odwiedzić Zgorzel, dostać pałą od O.M.O.Z.-u i wziąć udział w najdzikszych imprezach po tej stronie Pecos, wejdźcie na stronę Ziem Jałowych:

Ziemie Jałowe – konwent postapo

a jak Wam się spodoba to, co tam zobaczycie, odwiedźcie Wspieram To, znajdźcie Rycerzy Pustkowi i wesprzyjcie akcję wybierając nagrodę “Rycerz Ziem Jałowych”:

Wspieram To – Rycerze Pustkowi

Dzięki tej limitowanej nagrodzie zdobędziecie grę oraz wjazd na świetny konwent przy okazji oszczędzając dobrych kilkadziesiąt złotych i zbliżając akcję do kolejnego celu – figurki Mela Gearsona!

lowcy niewolnikow

Badger's Nest Marek Mydel