Pierwszy cel Rycerzy osiągnięty…

Wczoraj wieczór po niespełna tygodniowej akcji na Wspieram To dzięki Waszej niesamowitej postawie udało się nam osiągnąć pierwszy cel kampanii, czyli zebrać 15 000 złotych! Jeszcze 28 dni pracy przed nami, ale wierzymy, że uczyniliśmy wspólnie pierwszy krok na zakurzonej drodze do sfinalizowania jednego z największych rdzennie polskich projektów planszowych.

Idziemy zatem za ciosem i otwieramy kolejne cele – projekty następnych figurek rycerzy, artbook i wiele innych. Mamy nadzieję, że zechcecie pomóc nam zrealizować wieloletnie marzenie i przełamać kontynent australijski na dwie części!

Wraz z pierwszym celem oferujemy Wam przeżycie postapokalipsy na własnej skórze na jednym ze świetnych polskich konwentów dla miłośników postapo. Na naszej stronie Wspieram To na:

Rycerze Pustkowi – Wspieram To

Macie 10 okazji, żeby wyruszyć w miejsca, które inspirowały nas podczas tworzenia gry – zawitać do Zgorzel i zagrać w pokera z Łowcami niewolników na Ziemiach Jałowych oraz odwiedzić ruiny zarządzane przez Zakon (Świętego) Płomienia, aby zmierzyć się z ich srogimi władcami podczas konwentu Zakonki.

Przy tej okazji dziękujemy bractwom postapo Slavers Team Outpost (S.T.O.) oraz Zakonowi Świętego Płomienia za niezwykłe wsparcie, wejściówki na konwenty oraz niezapomniane chwile, które spędzamy zawsze, gdy jesteście w pobliżu… No dobra, niektóre z tych chwil wolelibyśmy jednak zapomnieć

Rycerze 1 cel nowe

Badger's Nest Marek Mydel