Rycerze pustkowi – Z tego tortu nie wyskoczy naiwna blondynka

Kolejne nowinki z gry Rycerze Pustkowi:

Czy w skwarze pustyni, czy w duchocie skażonych bagien Kate Blanksheet, Stalker, czuje się jak w domu. Członkowie jej rodziny od zawsze wierzyli w apokalipsę bardziej niż w Ducha Świętego. Z pokolenia na pokolenie przygotowywali się do końca świata gromadząc zapasy, budując podziemne schrony i monitorując wiadomości w poszukiwaniu oznak zagłady – w końcu byli prepersami. Odkąd koncern Cerbero pojawił się na australijskiej ziemi, przodkowie Kate wiedzieli, że można włączyć zegary odliczające wstecz do totalnej katastrofy. Gdy nadeszła godzina zero, a kontynent rozpadł się na dwie połowy, byli gotowi.

Minęły dekady, kurz opadł, a ludzie zaczynają podnosić się z kolan. Niektórym może się to jednak nie udać – leżą przyciśnięci wojskowym butem Kate modląc się, by zostawiła im dość wody na dotarcie do najbliższego miasta. Być może przeklinają ją w duchu, ale niesłusznie – ona po prostu musi przetrwać. Nikt nigdy nie nauczył jej czegokolwiek innego.

Od autora z urodzinowymi pozdrowieniami dla wszystkich fanów postapo oraz Rycerzy pustkowi! Ilustrował nieoceniony Aleksander Karcz.

Kate Blanksheet Stalker

Badger's Nest Marek Mydel