Konkurs “26 minut” z wydawnictwem Portal Games – ogłoszenie wyników

Dziękujemy wszystkim, którzy odsłuchali trzecią część audycji “Wydawca też człowiek” z udziałem Ignacego Trzewiczka i wzięli udział w konkursie. Tak jak w poprzednim odcinku, konkurs składał się z dwóch części. Pierwszą z nich było odgadnięcie hasła ukrytego w audycji, które brzmiało: Osadnicy tworzą historię.
Druga część była trudniejsza. Należało wykonać pracę konkursową  (opowiadanie, grafika, nagranie audio/video itp.) o tematyce planszówkowej zatytułowaną „26 minut”.
Jury obradowało długo i w końcu mamy zwycięzców:

1. Pierwsze miejsce zajął Paweł Bala. W nagrodę otrzymuje książkę Ignacego Trzewiczka „Boardgames that tell Stories” . Poniżej jego praca wraz z komentarzem:
praca konkursowa na temat “26 minut” była dla mnie nie lada wyzwaniem. Początkowo zamierzałem stworzyć rzeźbę. Po krótkim namyśle zdecydowałem się jednak na film krótkometrażowy z elementami biograficznymi wydawcy. Ostatecznie jednak stworzyłem poemat na cześć Ignacego i jego najnowszego dzieła:
“Na górze róże na dole fiołki,
Trzewik sprzedał Osadników w 26 minut.”
portal

2. Drugie miejsce zajął Konrad Świć. W nagrodę otrzymuje zestaw mini dodatków do gry „Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie”. Oto jego praca:
26-minut
2. Trzecie miejsce zajął Mateusz Pitulski. W nagrodę otrzymuje zestaw mini dodatków do gry „Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie”. Oto jego praca:

250 w 26 minut
Wszystkim dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy. Nagrody zostaną przesłane pocztą przez wydawnictwo Portal Games, które je ufundowało.

Krzysztof Pilch