ZUUUPA hit Muduko teraz w wersji online!

Barszcz, grzybowa, a może pomidorowa? Co przygotujesz z rosołowych resztek i dostępnych składników? Zostań najsprytniejszym kucharzem w restauracji i udowodnij rywalom, że to właśnie Ty przyrządzasz najpyszniejsze zupy. Imprezowa gra, w której każdy zagrywa przed siebie karty do momentu osiągnięcia na stole wymaganej liczby warzyw. Niewykorzystane do przepisu składniki przepadają, a wygrywa gracz, który zdobędzie najwięcej punktów za ugotowane warzywa. Dynamiczna rozgrywka dla 2-5 graczy od ósmego roku życia trwająca ok. 20 minut. Must have dla
fanów Wirusa!

Autor: Reiner Knizia

Przed zakupem gry chcesz ją sprawdzić? Teraz jest taka okazja. Powstało bowiem demo gry Zuuupa! w wersji online. Przetestuj ten tytuł, klikając w poniższy link:

https://muduko.com/zuuupa/

Jest to wersja demonstracyjna, która krok po kroku pokazuje zasady gry, dzięki czemu ułatwia ich zrozumienie – można ją traktować jako dodatkową opcję gry solo, ponieważ fizyczna wersja gry jej nie posiada lub jako interaktywną instrukcję. Jest to również świetna opcja na przetestowanie gry przed jej zakupem, jeśli ktoś nie wie czy ta gra będzie dla niego to po zagraniu w wersję online na pewno będzie potrafił podjąć decyzję.

Ale jak w to grać?

Zuuupa! to dynamiczna gra karciana, w którą zagrać może od 2 do 5 osób. Gracze będą starali się ugotować zupę z warzyw czy grzybów znajdujących się na wyłożonych przed nimi kartach. Każda zupa wymaga innej ilości składników danego rodzaju. Reszta odkrytych kart, poza tymi użytymi do gotowania, zostaje odrzucona z gry. Jeżeli przed nami znajdują się karty, które pasują do właśnie tworzonej zupy, to odkładamy je na bok, ponieważ będziemy za nie punktować na koniec gry.

Wśród kart znajdą się także szkodniki, które będą psuć poczynania kucharzy, bowiem usuwają z gry składniki, które dany niszczyciel uwielbia zjadać. Rozgrywkę możemy urozmaicić sobie także poprzez wprowadzenie do gry kart przepisów.  Zawierają one różne zasady zmieniające reguły rozgrywki, aż do momentu ugotowania zupy.

 

Nie masz towarzysza? Graj online!

Jeżeli nie masz fizycznego egzemplarza albo akurat w pobliżu nie ma nikogo, z kim mógłbyś zagrać, koniecznie przetestuj Zuuupę! w wersji online. Już niedługo możecie się spodziewać wersji demo do kolejnych tytułów naszych tytułów!

 

Wydawnictwo Muduko

Krzysztof Pilch