Przedsprzedaż gry paragrafowej – Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko mrozowi

6 grudnia ruszyła przedsprzedaż gry paragrafowej Zew Cthulhu: Samotnie przeciwko mrozowi, wydawnictwa Black Monk Games. Wysyłka fizycznych kopii rozpocznie się w lutym 2022, natomiast wersja PDF jest już gotowa!

Samotnie przeciwko mrozowi to klimatyczna, jednoosobowa przygoda w przerażającym świecie mitów Cthulhu. Akcja gry przeniesie cię w lata 20. XX wieku; wraz z ekspedycją badawczą udasz się na mroźne, niegościnne Północno-Zachodnie Terytoria Kanady. W tej opowieści wybierasz swoją własną drogę – od twoich wyborów zależy, czy osiągniesz sukces, czy też poniesiesz porażkę!

Wcielisz się w rolę dr L.C. Nadelmanna, antropologa ze słynnego Uniwersytetu Miskatonic w Arkham, Massachusetts. Wraz z trójką swoich najzdolniejszych doktorantów, a także doświadczoną lokalną przewodniczką, wyruszysz w głąb legendarnej krainy – Północnej Hanninah. Masz nadzieję natrafić na nowe antropologiczne odkrycia, które pozwolą ci na dalszy rozwój kariery i zapewnią rozgłos w świecie nauki.

Uzbrojony się w ołówek, kości do gry oraz egzemplarz Księgi Strażnika lub Zestawu Startowego Zewu Cthulhu, jesteś gotowy, aby wyruszyć w lodowatą, odludną dzicz i stanąć naprzeciwko mrozowi. Czy podejmiesz wyzwanie? Tylko nie zapomnij włożyć ciepłych ubrań. Temperatura opada szybko, niedługo zrobi się przeraźliwie zimno…

Co czeka na dalekiej Północy?

  • Ponad 650 paragrafów wciągającej opowieści
  • Nowe ilustracje autorstwa Martyny Starczewskiej
  • Historie pięciu różnych Badaczy
  • Rozgrywka oparta na mechanice znanej z gry fabularnej Zew Cthulhu
  • Mrożący krew w żyłach świat mitów Cthulhu

Przedsprzedaż trwa od 06.12.2021 do 31.01.2022.

 

Ewa Struzik

Ewa Struzik
Latest posts by Ewa Struzik (see all)