Bestsellery Tygodnia: Najlepsze Gry Planszowe 16-22.08.2021

Zapraszamy na przegląd Planszówkowych Bestsellerów tygodnia czyli najlepiej sprzedających się gier planszowych w sklepach  aleplanszowki.pldragoneye.pl i grybezpradu.eu w okresie 16-22.08.2021 r.

Ten tydzień sprawił, że na listach znalazło się sporo starszych tytułów, zarówno z powodu dodruków jak i promocji Rebela na Drugą Edycję X-winga. Wyprzedaż zestawów konwertujących w cenie 5 zł za sztukę sprawiło, że w Dragoneye sprzedało się sporo statków i zestawów z pierwszej edycji, wydanej jeszcze przez Galaktę. Ja sam skusiłem się na uzupełnienie mojej floty. 

Z dodruków, które już od jakiegoś czasu są na liście, świetnie radzi sobie Barrage wraz z dodatkiem, który jest we wszystkich trzech zestawieniach, a w grybezpradu.eu znajduje się w top 3

Kolejny tydzień świetnie radzi sobie Praga Caput Regni, która w aleplanszowki.pl jest w top3 oraz Unmatched: Bitwa Legend.

Poniżej pełne zestawienie. Jeśli podoba wam się nasz cykl, będziemy wdzięczni za wyrażenie tego przez komentowanie, reagowanie i udostępnianie go w mediach społecznościowych.

 

Najlepsze Gry Planszowe 16-22.08.2021 

Krzysztof Pilch