Najlepsze gry planszowe – Bestsellery Tygodnia 17-23.05.2021

Czas na najlepsze gry planszowe, czyli zestawienie najlepiej sprzedających się planszówek w znanych i lubianych sklepach: aleplanszowki.pl, 3trolle.pl, grybezpradu,eu.

Tydzień 17-23.03.05.2021 był bardzo ciekawy, ponieważ na listach pojawiły się nowe pozycje, których nie było we wcześniejszym wydaniu Bestsellerów. A wśród nich nie tylko nowości, ale również starsze tytuły.

Coatl – abstrakcyjna premiera od Portal Games znalazł się w czołówce na listach dwóch sklepów. 
Queendomino od Fox Games potwierdziło, że nie samymi nowościami człowiek żyje i wbiło się na pierwsze miejsce w topce 3trolle.pl.
Diuna od Lucky Duck Games – hit poprzedniego wydania Najlepszych Gier Planszowych, pozostała na wszystkich listach a u grybezpradu.eu, utrzymała się na pierwszym miejscu. 
Od kilku tygodni wciąż w top 10 znajdują się Kroniki Zbrodni 1900 co nie dziwi, bo to megaklimatyczna gra w dobrej cenie. 
Tekhenu Obelisk Słońca pojawił się na dwóch listach i to dość wysoko. Inna nowość Portalu, Wiedeński Łącznik powrócił na listę i to od razu na szóste miejsce. 

Warto też zwrócić uwagę na Ostium Lacerty – jestem przekonany, że w następnym wydaniu będzie na zdecydowanie wyższej pozycji.

Jeśli podobają ci się Bestsellery Tygodnia, będę wdzięczny za wszelkie komentarze, reakcje i udostępnienia

Krzysztof Pilch