Kampania “Beyond Humanity: Astrogórnicy” na wspieram.to rusza ponownie!

Po analizie opinii ze strony użytkowników i testerów, zarówno kampania i sama gra Beyond Humanity: Astrogórnicy zostały przebudowane i są gotowe do ponownego startu.

Nowa kampania przyniesie kilka ciekawych i ważnych nowości:

Po pierwsze zoptymalizowana została zawartość i produkcja podstawowego pudełka z grą, co pozwoliło zaproponować nową niższą cenę (w obu wariantach, z figurkami i bez). Pojawią się też możliwości bardziej elastycznego konfigurowania wersji gry, aby bardziej odpowiadały potrzebom wspierających. Jest też najciekawsza wiadomość: otóż kostki we wszystkich wersjach na wspieram.to będą pochodzić od jednego z najlepszych producentów w branży: Q-Workshop! Jest to szczególnie istotne, bo kostki są kluczowym elementem rozgrywki w Astrogórnikach.

Ponowny start kampanii: czwartek, 25 marca, w samo południe.

Astrogórnicy - gra planszowa

Link do kampanii: https://wspieram.to/astrogornicy

Podstawowe informacje o grze:

Beyond Humanity: Astrogórnicy to gra planszowa rozgrywająca się w nieodległej przyszłości, kiedy ludzkość sięgnęła gwiazd. Tematem gry jest eksploatacja surowców z asteroid, w celu realizacji zamówień korporacji prowadzących eksplorację kosmosu. Gracze zarządzają konkurencyjnymi zespołami specjalistów: górników-astronautów, automatów, geologów i inspektorów. Wyzwaniem jest zaplanowanie zróżnicowanych misji i dobranie odpowiedniego składu załóg na barkach górniczych, w celu efektywnego wydobycia pożądanych surowców. Zrealizowane dzięki nim zamówienia, ukończone misje oraz same surowce służą do zbierania punktów zwycięstwa dających finalnie wygraną.
Jest stosunkowo lekka gra ekonomiczna oparta na wyścigu, z historią w otoczeniu gwiazd i asteroid. Tytuł, który dla początkujących graczy może być pomostem do ambitniejszych, bardziej surowych i skomplikowanych produktów, a dla ‘wyjadaczy’ przyjemną odskocznią od ciężkich i długich rozgrywek.

Ewa Struzik

Game Details
NameBeyond Humanity: Astrominers (2022)
ZłożonośćMedium [3.00]
BGG RankingNot Ranked [7.89]
Player Count (Recommended)2-4 (2-4+)
Projektant/ProjektanciPawel 'Bloski' Suski
GrafikaMaciej Rebisz, Max Salamonowicz and Pawel 'Bloski' Suski
WydawcaThree Headed Monster
MechanizmyDice Rolling, Open Drafting, Set Collection and Worker Placement with Dice Workers
Ewa Struzik
Latest posts by Ewa Struzik (see all)