Kampania “Beyond Humanity: Astrogórnicy” na wspieram.to rusza ponownie!

Po analizie opinii ze strony użytkowników i testerów, zarówno kampania i sama gra Beyond Humanity: Astrogórnicy zostały przebudowane i są gotowe do ponownego startu.

Nowa kampania przyniesie kilka ciekawych i ważnych nowości:

Po pierwsze zoptymalizowana została zawartość i produkcja podstawowego pudełka z grą, co pozwoliło zaproponować nową niższą cenę (w obu wariantach, z figurkami i bez). Pojawią się też możliwości bardziej elastycznego konfigurowania wersji gry, aby bardziej odpowiadały potrzebom wspierających. Jest też najciekawsza wiadomość: otóż kostki we wszystkich wersjach na wspieram.to będą pochodzić od jednego z najlepszych producentów w branży: Q-Workshop! Jest to szczególnie istotne, bo kostki są kluczowym elementem rozgrywki w Astrogórnikach.

Ponowny start kampanii: czwartek, 25 marca, w samo południe.

Astrogórnicy - gra planszowa

Link do kampanii: https://wspieram.to/astrogornicy

Podstawowe informacje o grze:

Beyond Humanity: Astrogórnicy to gra planszowa rozgrywająca się w nieodległej przyszłości, kiedy ludzkość sięgnęła gwiazd. Tematem gry jest eksploatacja surowców z asteroid, w celu realizacji zamówień korporacji prowadzących eksplorację kosmosu. Gracze zarządzają konkurencyjnymi zespołami specjalistów: górników-astronautów, automatów, geologów i inspektorów. Wyzwaniem jest zaplanowanie zróżnicowanych misji i dobranie odpowiedniego składu załóg na barkach górniczych, w celu efektywnego wydobycia pożądanych surowców. Zrealizowane dzięki nim zamówienia, ukończone misje oraz same surowce służą do zbierania punktów zwycięstwa dających finalnie wygraną.
Jest stosunkowo lekka gra ekonomiczna oparta na wyścigu, z historią w otoczeniu gwiazd i asteroid. Tytuł, który dla początkujących graczy może być pomostem do ambitniejszych, bardziej surowych i skomplikowanych produktów, a dla ‘wyjadaczy’ przyjemną odskocznią od ciężkich i długich rozgrywek.

Ewa Struzik

[bgg id=332778]
Ewa Struzik