Lucky Duck Games ogłasza polską edycję gry Dice Throne: Season 1: Rerolled!

Lucky Duck Games właśnie ogłosiło polską edycję gry Dice Throne: Season 1: Rerolled.

Kampania rusza 10 marca na portalu wspieram.to. Do zdobycia będzie jedno lub więcej pudełek zawierających 2 bohaterów. W zamian za wsparcie, będzie można otrzymać karty promocyjne oraz Battle Chest – duże pudło do pomieszczenia wszystkich 8 herosów.

Link do kampanii: https://wspieram.to/DiceThrone

Dice Throne: Season 1: Rerolled

Dice Throne to szybka gra karciano-kościana, która sprawi, że twoje serce zabije szybciej. Wybierz bohatera i wykorzystaj jego umiejętności, by zmiażdżyć przeciwnika. W tej bezkompromisowej bitwie, zwycięzca może być tylko jeden. W Dice Throne może zmierzyć się 2-6 graczy w trybach: 1v1, 2v2, 3v3, 2v2v2, albo każdy na każdego.

Unikalni bohaterowie
Każdy bohater ma swój unikalny zestaw kart, kości oraz składaną planszę, mieszczące się w podręcznej, zamykanej tacce. Bohaterowie różnią się umiejętnościami oraz stylem gry, co zapewnia emocjonujące pojedynki w różnych zestawieniach.

Kościana bitwa z elementami taktyki
W każdej rundzie rzucasz kośćmi 3 razy, starając się uzyskać różne kombinacje symboli i liczb, które pozwolą ci aktywować zdolności twojego bohatera i odpalić potężne ataki. W trakcie gry będziesz zdobywać punkty walki, dzięki którym kupisz karty z najróżniejszymi efektami. Pozwolą ci one rozwinąć swojego bohatera, zwiększyć siłę rażenia ataków lub wywinąć się z ciężkiej opresji.

„Dice Throne” to kościana bijatyka. Wystarczy wyjąć grę z pudełka i bez większych ceregieli rozpocząć bitwę. Cel jest jeden, wykończyć przeciwnika, zanim on cię powali. Szybko, prosto i emocjonująco. Po drodze jest miejsce na ciekawe i taktyczne decyzje, ale największe emocje i satysfakcję przynosi odpalenie takiego komba, po którym przeciwnik już się nie podniesie.
Patryk Blok, Head of publishing w Lucky Duck Games Polska

Dice Throne: Season 1: Rerolled

Ewa Struzik

Game Details
NameDice Throne: Season One (2018)
ZłożonośćMedium Light [2.08]
BGG Ranking612 [7.52]
Player Count (Recommended)2-6 (2-4)
Projektant/ProjektanciNate Chatellier and Manny Trembley
GrafikaManny Trembley
WydawcaMind Bottling Games and Roxley
MechanizmyDice Rolling, Re-rolling and Locking, Take That, Team-Based Game and Variable Player Powers
Ewa Struzik