Najnowsze wiadomości od wydawnictwa Trefl

Obsypało nagrodami!

Taka końcówka roku to marzenie! Gry Fabryki Kart Trefl-Kraków otrzymały nowe wyróżnienia i nagrody.

Gra Kto pierwszy, ten lepszy z serii Zu&Berry, zdobyła tytuł Dziecięcej Gry Roku Targów Gra i Zabawa 2019. Impreza odbyła się w Gdańsku w dniach 24-25 listopada i zgromadziła aż 13 tysięcy uczestników, na których do wypróbowania czekało blisko 3000 gier!

Kto pierwszy ten lepszy

Psotne potworki rozbiegły się po planszy! To miminki. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie

uwielbiają się bawić w naśladowanie. Rzuć kostkami i zobacz, którego miminka masz odszukać tym razem. Może zielonego i zdziwionego? Gdy znajdziesz małego urwisa, jak najszybciej przyjmij odpowiednia pozę. Udało się? Kto pierwszy, ten lepszy! Wesołe miminki robią śmieszne minki!

 

Zu&Berry, seria pięknie zaprojektowanych edukacyjno-rozrywkowych tytułów dla młodszych graczy, zdobyła tytuł i certyfikat Rodzinnej Marki Roku 2019.

 

Rodzinna Marka Roku to ogólnopolski projekt  w którym nagradzane są najwyższej jakości produkty stworzone z myślą o rodzinie. Zdobywcy tytułu Rodzinna Marka Roku to marki godne zaufania i bezpieczne, nieustannie dążące do podnoszenia standardów, dla których satysfakcja i komfort klienta są na pierwszym miejscu. 

scena z: Anna Kudiura, Ewelina Szczepocka, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Gry i karty Zu&Berry skierowane są do dzieci w wieku od 0 do około 6 lat. W wesoły sposób pomagają maluchom w rozwoju mowy, umiejętności matematycznych, nauce pisania i czytania. Rozwijają zdolność logicznego myślenia (przyczyna-skutek) i wyciągania wniosków, a jednocześnie stymulują dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. W serii ukazało się już ponad 30 tytułów – to prawdziwa kopalnia pomysłów na mądrą i wesołą zabawę z maluchami.

Linii patronuje para sympatycznych, pogodnych zwierzaków: pochodząca z And, ciekawska i puchata alpaka Berry oraz podróżująca po całym świecie surykatka Zu.

Zdobyte wyróżnienia i nagrody dodają energii i motywacji do dalszej intensywnej pracy – Fabryka Kart Trefl-Kraków obiecuje, że przyszły rok również będzie wypełniony wyjątkowymi premierami.

Wojciech Mikolajczak