Oddaj krew, zostań bohaterem, zdobądź wieczną sławę – Krewni Pyrkonu 2019

Krewni Pyrkonu robią wszystko, aby angażować konwentowiczów i sympatyków fantastyki w działalność charytatywną, zaś ich głównym celem  jest zbieranie krwi i rejestracja potencjalnych dawców szpiku w czasie Festiwalu Fantastyki Pyrkon. Od rozpoczęcia swojej działalności udało im się zebrać około 350 litrów krwi i zarejestrować 211 potencjalnych dawców szpiku.

Tak jak od dziesięciu już lat, także w tym roku na Pyrkonie będziecie mogli oddać krew i zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. A dlaczego warto to zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta – bo ratujecie czyjeś zdrowie lub życie. I nic więcej nie trzeba dodawać. A ponieważ taka okazja jest tylko raz w roku, chcemy sprezentować wszystkim Krewnym mały podarek. Wspólnie z wydawcami gier mamy dla was specjalne podziękowania, które otrzymacie po oddaniu krwi i/lub zarejestrowaniu się jako potencjalny dawca szpiku.
 
Jednym z tych podziękowań jest Talia Krewni Pyrkonu, w której znajdziecie promki do znanych i lubianych gier planszowych. W talii znalazły się karty promocyjne od 11 planszówkowych wydawców. Sami zobaczcie.

To nie jedyna forma podziękowania jaką Krewni Pyrkonu przygotowali dla wszystkich, którzy oddadzą krew na Pyrkonie. Wszystkie szczegóły, wraz z praktycznymi wskazówkami, gdzie oddać krew i jak zdobyć dedykowane bonusy, znajdziecie tutaj.
 
Serdeczne podziękowania dla Rafała Kociniewskiego z Okiem PowerMilka oraz Kasi i Michałowi Dziubickim z Blogu na wolny czas za udostępnienie zdjęć i zgodę na ich publikację. 
Krzysztof Pilch