Przyszłość nadchodzi na zagramw.to: Łowcy A.D. 2114


Już 16 kwietnia na platformie Zagramw.to rozpocznie się zbiórka, której celem będzie wydanie polskiej edycji kooperacyjnej gry “Łowcy A. D. 2114” (“The Hunters”). Gracze wcielą się w łowców maszyn, którzy dzięki ponad 750 kartom oraz ponad 450 innym komponentom przeniosą się do świata pełnego niebezpieczeństw, przygód i nagłych zwrotów akcji.


Gra jest hybrydą dwóch elementów: kampanii fabularnej, w której bohaterowie przemieszczają się po lokacjach, przyjmują zlecenia oraz wpadają w wir głównej fabuły oraz kilkudziesięciu taktycznych misji.


W ciągu pierwszych 72 godzin trwania kampanii grę będziecie mogli zamówić w wyjątkowej cenie 299zł (sugerowana cena detaliczna 499zł).


Kampania potrwa do 7 maja.

Warto podkreślić, że wspierając polską edycję od razu otrzymacie wszystkie 29 celi wzbogacających grę, zdobytych podczas zeszłorocznej kampanii na Kickstarterze.


Do wydania polskiej edycji gry niezbędne jest zebranie minimum 30.000 zł.

Poza samą grą, pojawi się też możliwość zakupu kilku dodatków, między innymi ekskluzywnej figurki Łowczyni, dodatkowych zestawów kości lub też zestawów koszulek na karty.


Patronami polskiej edycji gry zostały serwisy: Board Times oraz Kawerna.

Zapraszamy do wspierania! Już od 16 kwietnia!

Krzysztof Pilch