Urocza gra familijna “O kocie w kłopocie!” od wydawnictwa Trefl

Gdzie Twój domek kotku?

Urocza gra familijna “O kocie w kłopocie!”

Nowy rok, nowe wyzwania i… nowe premiery! Zimą Fabryka Kart Trefl-Kraków nie zwalnia tempa. Na sklepowe półki trafiła gra familijna “O kocie w kłopocie”, a już wkrótce dołączą do niej kolejne tytuły między innymi “Chmury”, “Przygoda na Safari” i “Gąsienice”. Dla każdego coś dobrego i wesołego, acz nie zawsze prostego

O dobrą rodzinną rozrywkę z grą “O kocie w kłopocie” zadbał japoński projektant Shigehiro Ariizumi oraz ilustrator Bartłomiej Kordowski.

Katastrofa, kocie… Zgubiłeś się… Obudziłeś się w naczepie ciężarówki, samotny, zdezorientowany i wygłodniały. Okolica wygląda nieznajomo, budynki są do siebie podobne, a ty jesteś coraz bardziej głodny. Chcesz jak najszybciej wrócić do domu, ale gdzie on jest?

„O kocie w kłopocie” to urzekająca gra rodzinna, która pozwoli Wam przeżyć niesamowitą przygodę. Podczas wędrówki po mieście spotkacie przyjaciół, odnajdziecie ukryte przejścia, a odkryte wskazówki pozwolą odnaleźć Wam DOM. Bądźcie jednak uważni, bo za rogiem może czaić się pies albo kruk…

WIELKA przygoda małego kotka właśnie się rozpoczyna

Wiek graczy: 8+

Liczba graczy: 2-4

Wojciech Mikolajczak

Swoją przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w latach 90-tych, ale prawdziwa miłość do gier bez prądu przyszła dopiero po prawie 20-latach. Od 2014 namiętnie gra, pisze recenzje oraz newsy dla kilku różnych serwisów i organizuje w Lublinie festiwal gier planszowych i karcianych Board Mania. Najbardziej lubi nowoczesne gry hybrydowe, łączące w sobie wiele różnych mechanik znanych zarówno z gier ekonomicznych, jak również tych „z klimatem”. W grach nie lubi przesadnej losowości i braku większego wpływu decyzji gracza na przebieg rozgrywki. Niektóre z ulubionych tytułów: Star Wars: Imperial Assault, Blood Rage, Cyclades, Eclipse, Terraformacja Marsa, Robinson Crusoe.
Wojciech Mikolajczak