Centralny Plac Zabaw ponownie z planszówkami!

W najbliższy weekend w Lublinie, w ramach znanego i lubianego wydarzenia jakim niewątpliwie jest Centralny Plac Zabaw, będziecie mogli pograć w gry planszowe. Organizatorzy festiwalu Board Mania ponownie zagoszczą w zabytkowych murach Centrum Kultury w Lublinie i będą prezentować gry, uczyć zasad i wspólnie bawić się przy stołach z odwiedzającymi – zarówno zaawansowanymi, jak i początkującymi graczami.

W bibliotece Board Mania znajduje się ponad 100 tytułów od takich wydawnictw jak: Albi, Baldar, Bard, Black Monk, Cube – Factory of ideas , Czacha Games, Egmont Polska, Fox Games, G3, Galakta, Games Factory, Granna, Helvetiq, Lacerta, Lucrum, Nasza Księgarnia, Phalanx, Portal, Quantum Games, Rebel , Sharp Games, Spell Games i innych. Dla amatorów tradycyjnych tytułów, nie zabraknie również klasycznych zestawów kart, szachów, czy domina.

Do stołów będzie można zasiąść już w sobotę od godziny 12:00 i grać do późnego wieczora oraz w niedzielę od 12:00 do 18:00. Poza ponad setką gier dostępnych w wypożyczalni, organizatorzy obiecali zabrać za sobą również ciekawy zestaw gier z własnych, domowych biblioteczek

Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia.

Wojciech Mikolajczak