“Clank!”… a od dziś tak naprawdę: “Brzdęk! Nie drażnij smoka”

Długo oczekiwana przez wiele osób polska wersja hitowej gry Clank! niebawem będzie miała swoją premierę!

Brzdęk! Nie drażnij smoka to gra planszowa, w której prym wiedzie mechanika deck-building.

Zakradnij się do górskiego legowiska złego smoka, aby ukraść cenne artefakty. Zanurz się głębiej, aby znaleźć więcej cennych łupów. Zdobądź karty do swojej talii i obserwuj, jak rosną twoje umiejętności.

Bądź szybki i bądź cicho. Jeden fałszywy krok i BRZDĘK! Każdy nieostrożny dźwięk przyciąga uwagę smoka, a każdy skradziony artefakt zwiększa jego gniew. Możesz cieszyć się łupem tylko wtedy, gdy wyjdziesz z głębin żywy!

Za wydanie polskiej wersji jest odpowiedzialne wydawnictwo Lucrum Games. Planowana data premiery to 17 października 2018!

Wojciech Mikolajczak

Swoją przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w latach 90-tych, ale prawdziwa miłość do gier bez prądu przyszła dopiero po prawie 20-latach. Od 2014 namiętnie gra, pisze recenzje oraz newsy dla kilku różnych serwisów i organizuje w Lublinie festiwal gier planszowych i karcianych Board Mania. Najbardziej lubi nowoczesne gry hybrydowe, łączące w sobie wiele różnych mechanik znanych zarówno z gier ekonomicznych, jak również tych „z klimatem”. W grach nie lubi przesadnej losowości i braku większego wpływu decyzji gracza na przebieg rozgrywki. Niektóre z ulubionych tytułów: Star Wars: Imperial Assault, Blood Rage, Cyclades, Eclipse, Terraformacja Marsa, Robinson Crusoe.
Wojciech Mikolajczak

Latest posts by Wojciech Mikolajczak (see all)