KONKURS – Boss Monster: Nowy Poziom

Jeśli od zawsze marzyliście o tym, żeby stworzyć własne podziemne królestwo, jeśli chcesz bronić go przed wścibskimi, okropnymi bohaterami, wreszcie – jeżeli komnaty i pułapki z gry Boss Monster i Boss Monster: Niezbędnik Bohatera znasz na pamięć, a dzień dziecka minął i Ty nadal nie masz nowej gry Wydawnictwa Trefl Joker Line nie musisz się dłużej martwić! Board Times pomaga spełnić Twoje marzenia i ogłasza konkurs, w którym możesz wygrać jeden z dwóch egzemplarzy Boss Monster: Następny Poziom.

 

Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli: w kwietniu pojawiło się polskiej wydanie nowego tytułu prosto z podziemnych, potwornych królestw. Objęta naszym patronatem gra jest niezależna, ale można także połączyć ją z poprzednikiem, czy dodać Niezbędnik Bohatera – jak tylko chcecie. Cytując wydawcę:  Wciel się ponownie w rolę złoczyńcy rodem z retro gier wideo, zostań jednym z dwunastu bossów, zbuduj straszliwe komnaty pułapek i potworów, rzucaj potężne legendarne czary i zmierz się z nowymi wyzwaniami, jakie postawią przed Tobą mroczni i hybrydowi bohaterowie. Teraz będziesz mógł niszczyć bohaterów z jeszcze większą furią i impetem! Czego chcieć więcej?

Oczywiście Konkursu!

Zadanie jest raczej proste. Poniżej znajdziecie 13 kart z gry Boss Monster: Następny poziom. Należy ułożyć historię, w której zawrzecie / nawiążecie w dowolny sposób do każdej z tych kart. Mówią, że skojarzenia to przekleństwa, ale tutaj mocno się Wam przydadzą. Możecie nawiązać do fragmentu rysunku, tekstu, nazwy karty – pełna dowolność. Od Was też zależy klimat i styl – może to być romantyczny limeryk, może być horror, czy opowiadanie sci-fi. Warunkiem jest umieszczenie odnośników do każdej wykorzystanej karty we fragmencie, który do niej nawiązuje – wartości od 1 do 13 w nawiasach. Prace nie posiadające 13 odnośników nie będą oceniane! Dodatkowo, prosimy przesyłać pracę składające się maksymalnie z 400 słów (to jest więcej niż ma ten post konkursowy ). Jury składające się z członków redakcji Board Times wyłoni spośród nadesłanych prac 2 najlepsze i nagrodzi autorów egzemplarzem gry Boss Monster: Następny Poziom.

 

Prace konkursowe prosimy słać na adres mailowy: konkurs@boardtime.pl do 16 czerwca 2017 do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na naszej stronie w przeciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową w celu ustalenia adresu na który ma zostać dostarczona nagroda.

Powodzenia!