Wieści z Westeros – konkurs

Witam. Zgodnie z tytułem, dzisiejszy wpis traktować będzie o konkursie okołogrootronowym, który zaplanowaliśmy razem z miłościwie nam wydającą Galaktą w okolicach premiery ostatniego sezonu serialowej wersji GoTa. W pierwotnych planach konkurs miał wystartować po premierze ostatniego odcinka sezonu, ale niestety termin zamiast zbiec się z terminem serialu, zbiegł temu terminowi. Tak oto mamy już październik i czas dać Wam coś do wygrania. Co to będzie? Piąty dodatek bieżącego cyklu – “Duchy Harrenhal” wysłany do zwycięzcy w dniu premiery.

pack-5-konkurs-full

Poza tym do rozdania mamy 6 zestawów demo (świetne, żeby zapoznać nowych graczy z naszą ulubioną grą) i 10 grootronowych przypinek. Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy zaprojektować grywalną kartę do karcianej Gry o Tron (druga edycja), nawiązującą do emitowanego w tym roku sezonu serialu. Nawet jeśli ktoś nie oglądał – memów w sieci jest tyle, że każdy coś dla siebie znajdzie.

Zasady:

  • Karta może być dowolnego rodzaju i przynależności frakcyjnej – postać, wydarzenie, dodatek, miejsce, fabuła lub agenda.
  • Plik powinien być jasny i czytelny, w języku polskim, skonstruowany zgodnie ze znanymi z gry zasadami, tak żeby nie było wątpliwości z jakiego rodzaju kartą mamy do czynienia i jakie ma cechy.
  • Karta musi wyraźnie nawiązywać do ostatniego sezonu serialu.
  • Przygotowany plik z kartą w formacie jpg należy wysłać na adres e-mail: konkurs@boardtime.pl do dnia 30.10.2016 r.
  • Mailom konkursowym prosimy nadać tytuł: KONKURS GOT , a w treści podać dane osobowe niezbędne do wysyłki i zgodę na upublicznienie pracy w serwisie boardtime.pl.
  • Na jednego uczestnika przypada tylko jedna praca konkursowa. W razie wysłania kolejnych, udział bierze tylko ta pierwsza (tzn. że można poprosić dobrych znajomych, żeby przesłali Wasze dodatkowe prace z innego adresu – trzeba dbać o frekwencję :P)

Jak będziemy oceniać prace? W dniu 31.10.2016r tajna komisja złożona z redaktorów Board Times zbierze się w nocy i dokona oceny otrzymanych prac oraz wyboru zwycięzców. Tu jeszcze kilka uwag. Karty nie muszą być piękne –  jak mawiają mężczyźni urodziwym, młodym dziewczętom, liczy się wnętrze. Ocenie głównie podlegać będzie mechanika zaklęta w karcie – im ciekawsza, bardziej nowatorska, a jednocześnie grywalna i nie przesadzona – tym lepiej.

Dziękujemy wydawnictwu Galakta za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji konkursu, a uczestnikom życzymy powodzenia.

Borys Wołkowiecki