Wymyśl nazwę plebiscytu / nagrody – konkurs

Jednym z celów do osiągnięcia w naszej kampanii na wspieram.to jest zorganizowanie plebiscytu dla graczy. Chcemy, by każdy mógł wybrać oprócz gier w różnych kategoriach również “najlepsze” wydawnictwo a także najlepiej zilustrowaną grę. Pozostałe kategorie, które planujemy to: gra edukacyjna, gra z klimatem, gra dla dwóch osób i rozszerzenie do gry.

Wiadomo jednak, że plebiscyt / nagroda musi mieć swoją nazwę. Na początku miała to być po prostu Najlepsza Gra, ale plany się zmieniły.  W związku z tym potrzebujemy nazwy, która obejmie wszystkie te kategorie. Mamy kilka swoich koncepcji, ale nie podamy ich, by nic nie sugerować. Zachęcamy wiec do udziału w konkursie!

Zadanie

Wymyśl nazwę dla naszego plebiscytu / nagrody.

Warunek

Nazwa musi dać się zastosować do wszystkich podanych wyżej kategorii (w tym wydawnictwo i graficzna strona gry)

Czas nadsyłania zgłoszeń w konkursie

12.05.2016 – 20.05.2016 23:59 (piątek)

Adres

Zgłoszenia konkursowe wysyłajcie mailem na adres: konkurs@boardtime.pl

Nagrody

Fundatorem nagród jest wydawnictwo Nasza Księgarnia, które już niedługo, oprócz książek, zacznie wydawać gry planszowe. Tym razem nagrodą jest zestaw książek od wspomnianego wydawnictwa oraz nagroda niespodzianka – jedna z gier (nowa) z mojej kolekcji.

Zestaw składa się z trzech tytułów: Pierwsze przygody Mikołajka”, „Hej, Jędrek! Przepraszam, czy tu borują?”, „Fistaszki zebrane 1975-1976″.

Krzysztof Pilch

Krzysztof Pilch