Konkurs „This war of mine”

Z nieskrywaną radością objęliśmy patronat nad najnowszą grą Michała Oracza This war of mine, która jest planszową wersją bestsellerowej gry wideo o tym samym tytule. 

Kampania na kickstarterze od momentu startu (wczoraj) została ufundowana w przeciągu 3 godzin. Serdeczne gratulacje!!!

This war of mine to kooperacyjna gra przygodowa dla 1 do 6 graczy, w której wcielamy się w grupę cywilów uwięzionych w mieście uwikłanym w militarny konflikt. Aby przetrwać pod oblężeniem, będziemy zmuszeni walczyć, handlować, budować, przeszukiwać zgliszcza oraz podejmować trudne wybory moralne – wszystko zaserwowane w pięknym zestawie komponentów, okraszonych doskonałymi grafikami i podane na tacy w formie mięsistego RPG z ciekawą mechaniką i nowatorskim wykonaniem, które ma zapewnić możliwość grania natychmiast po otwarciu pudełka.

twom5

Kampania na platformie Kickstarer już ruszyła, zachęcamy was oczywiście do wsparcia, ale też zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie

Zasady konkursu

Zasady uczestnictwa są bardzo proste. Chodzi o odpowiedź na 2 pytania:

  1. Jakie nagrody związane z Michałem Oraczem (autorem gry This war of mine) są widoczne na naszej akcji na wspieram.to?
  2. Należy wymyślić imię, motto i krótki opis nowej postaci do gry This war of mine. 3 przykłady znajdziecie na grafikach poniżej. Opisy możecie pisać w języku polskim.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@boardtime.pl do 18.05.2016 r. (do godz. 23:59).

Nagroda

Prawidłowa odpowiedź na pytanie pierwsze wraz z najciekawszą propozycją postaci zostanie nagrodzona egzemplarzem gry wraz ze wszystkimi progami odblokowanymi podczas trwania kampanii!

twom2

twom3

twom1

Życzymy powodzenia!