Zombie Saga

Zombie_TerrorPNG   mini_pyrkon

Pyrkon, jak i premiera Zombie Terror, już za nami ale chcieliśmy przedstawić podsumowaniem tych ważnych wydarzeń. Poniżej znajdziecie m.in. informacje, których profesji unikać podczas Apokalipsy zombie oraz informację o nowym scenariuszu. 

Pyrkonowa trylogia

W trakcie trzech dni trwania Pyrkonu, przez nasze stoisko przewinęła się naprawdę spora liczba ludzi (paru zombie też się znalazło). Na wstępie chcielibyśmy podziękować zarówno tym, którzy stanęli do boju o „nowe jutro” po stronie ludzi, jak i tym, którzy wybrali apokalipsę i hordy zombie. Zabawa przy tłumaczeniu zasad była przednia a radość z widoku zaaferowanych twarzy biorących udział w grze osób niezmierzona. Mamy nadzieję, że Wam też się podobało.

Garść statystyk

W trakcie pyrkonowych partii w Zombie Terror prowadziliśmy zapis śmiertelności wśród ludzi i teraz możemy zaprezentować Wam finalne wyniki. Ogółem podczas trwania Pyrkonu w grze Zombie Terror zginęło 109 postaci ludzi, z czego w 22% przypadków był to Mechanik i to on stał się niekwestionowanym liderem w tym niechlubnym wyścigu. Na drugim miejscu uplasowała się Pielęgniarka z 19% a zaraz za nią Policjant i Bankier (oboje mieli po 17%). Na kolejnym miejscu listy najczęściej zabijanych ludzi znalazł się Drwal (16%) a najbezpieczniejszą postacią okazało się Dziecko (zaledwie 9%). Z powyższej statystyki widzicie, których profesji unikać najbardziej w przypadku ryzyka apokalipsy zombie!

Co dalej?

Tak jak obiecywaliśmy na Pyrkonie obecnie staramy się dopracować szczegóły kolejnych scenariuszy, także już niebawem możecie spodziewać się kolejnych materiałów dostępnych do pobrania bezpłatnie na stronie Zombie Terror

Walka o Paliwo

Już teraz możemy ujawnić, że jeden z scenariuszy do Zombie Terror będzie opowiadać o próbie zdobycia przez ludzi paliwa, które będzie znajdować się w beczkach wyłożonych na planszy. Jednak ludzie nie będą wiedzieć, w których znajduje się bezcenne paliwo, a które są puste. Dodatkowofallout na ich drodze pojawią się zbiorniki i plamy radioaktywnej substancji utrudniające odnalezienie benzyny. Gracz kierujący zombie będzie mógł przywoływać specjalne-pełzające zombie, które w inny sposób niż dotychczasowe zombie, będą zagrażać ludziom. Oczywiście to nie wszystkie nowe zasady i dodatkowe elementy tego scenariusza.
Szczegóły już niebawem!

Zombie Saga 

Nieustannie pracujemy nad nowymi scenariuszami-Zombie Saga będzie trwać w najlepsze. Dołącz do świata opanowanego przez zombie i przeżywaj kolejne przygody jako ocaleni lub stań na czele hordy nieumarłych. Stwórz własną historie plagi Zombie Terror!

plg

Jan Jewuła, Galakta
Latest posts by Jan Jewuła, Galakta (see all)