Mistfall. Informacja prasowa

mistfall_okladkaMiło nam poinformować, że już jutro – 8.01.2016 – o godzinie 17:00 rusza kolejna kampania Games Factory Publshing na wspieram.toTym razem wydawnictwo serwuje nam grę polskiego autora, Błażeja Kubackiego, MistfallKampania została oczywiście objęta patronatem medialnym Board Times.

Mistfall to gra kooperacyjna dla 1-4 graczy w wieku 12+ osadzona w świecie dark fantasy, w którym grupa śmiałków rusza na pełną przygód wyprawę. Na początku gry każdy z graczy wybiera swojego bohatera oraz talię kart zawerającą ekwipunek i specjalne umiejętności, a następnie wkracza na planszę składającą się z szeregu lokacji opanowanych przez groźne potwory.

Mistfall components

W ramach trwania gry do każdej talii dodawane są karty z umiejętnościami zaawansowanymi, które pozwalają przetrwać wśród nieprzyjaznych Mgieł. Każda rozgrywka stanowi osobną próbę dla waszej drużyny, dzięki w pełni losowemu rozstawieniu kafelków planszy, kart spotkań oraz misji głównych, a także talii wrogów. Dzięki temu podczas każdej wizyty w świecie Mistfall gracze muszą przyjąć odmienną taktykę i przygotować na szereg niespodzianek, aby osiągnąć wyznaczony cel misji.

mistfall_bohaterowie

 

Warto zwrócić uwagę także na oprawę graficzną, która jest po prostu przepiękna.

mistfall_3

mistfal_2

Mistfall ukazał się w wersji anglojęzycznej w październiku 2015 roku i cieszył się sporym zainteresowaniem na Kickstarterze. Games Factory Publishing, dzięki ścisłej współpracy z Błażejem Kubackim (autorem gry) i wydawnictwem NSKN szykuje mnóstwo celów do osiągnięcia.

stretch goals

 

Wersja polska zostanie wydana, gdy uda się uzbierać 25000 zł. Warto jednak szybko zainteresować sę zakupem – do 11.01. gra Mistfall będzie kosztować 140 zł (SCD 229,90 zł), natomiast pakiet z dodatkiem Valskyrr 170 zł (SCD dodatku 45 zł).

pledge levels

Więcej szczegółów znajdziecie na facebookowym profilu Games Factory Publishing.

add-ons_gold