Radujcie się!

Lecz anioł rzekł do nich: «Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan. A to będzie znakiem dla was: Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie». I nagle przyłączyło się do anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami: «Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania».

CSC_1479

 

Drodzy Czytelnicy, Przyjaciele, Redaktorzy Board Times!
W ten szczególny czas pragniemy Wam złożyć proste i szczere życzenia. Niezależnie od Waszego światopoglądu, życzymy, by Wasze serca i serca Waszych Bliskich zamieniły się w betlejemską grotę, w której narodził się Jezus. Niech On, który jest samą Miłością pomoże Wam zbliżyć się jeszcze bardziej do siebie. Życzymy też Wam oczywiście, dużo czasu spędzonego ze sobą na rozmowach i graniu w planszówki. I prosimy odpuście czytanie Board Timesa na te dwa dni, miejcie więcej czasu dla siebie i dla Niego :).

Krzysztof, Anna i Dominik Pilchowie

Krzysztof Pilch

Lubi gry planszowe z klimatem, nie cierpi sucharów, choć nie znaczy to, że nie gra w euro. Fascynacja nowoczesnymi planszówkami zaczęła się u niego od „Dungeoneera” i gry przygodowe ciągle są mu bliskie.
Krzysztof Pilch