Audycja „Wydawca też człowiek” odcinek 9. – PHALANX [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

Kolejny konkurs za nami, a wraz z nim kolejne dylematy przy wyłanianiu zwycięzcy. Ostatecznie jednak spośród wszystkich zgłoszeń udało się wybrać to jedno. 

Nagrodę konkursową- grę Magnaci, wydaną przez wydawnictwo PHALANX – otrzymuje

Paweł Mazurek 

za propozycję gry tematycznie osadzonej w okresie od ustawy sukcesyjnej Bolesława Krzywoustego, aż do ponownego zjednoczenia za panowania Władysława Łokietka, czyli tzw. rozbicia dzielnicowego. 

W uzasadnieniu swojego wyboru zwycięzca konkursu zwrócił uwagę, że mimo faktu iż rozbicie dzielnicowe rodzi zazwyczaj negatywne pierwsze skojarzenie to jednak, państwo polskie, jakie wyłoniło się po 200 latach z łokietkowego zjednoczenia było dużo lepiej rozwinięte gospodarczo, a także znacznie bardziej zróżnicowane niż stara piastowska monarchia.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przesłane zgłoszenia i zachęcamy do wzięcia udziału w nadchodzących konkursach.

Wydawnictwu PHALANX dziękujemy za ufundowanie nagrody konkursowej.

Przypominamy również, że zgodnie z informacją podaną w audycji, do 10. sierpnia można otrzymać od nas kody rabatowe na gry wydawnictwa PHALANX do sklepu Planszostrefa.pl .