Dzień z życia zombie – konkurs (wygraj “Martwą Zimę”!)

 

martwa zima
Martwa Zima
to gra, na którą wielu czekało. W końcu dzięki wydawnictwu Factory of Ideas, ukazała się po polsku co więcej ufundowało jeden egzemplarz jako nagrodę w naszym konkursie. Jeśli lubicie klimaty zombie, to nie powinniście mieć problemu z wykonaniem zadania konkursowego. Zachęcam więc do udziału – a Martwa Zima, już niedługo może zagościć na waszym stole. 

Krótko i na temat

Nagroda: egzemplarz gry Martwa Zima. Gra rozdroży ufundowana przez wydawcę Cube Factory of Ideas
Warunek uczestnictwa:
zapisanie się do naszego newslettera (KLIKNIJ)
Termin i adres do nadsyłania zadań konkursowych: 2.08.2015 do godz. 20.00 adres: konkurs@boardtime.pl

Zadanie konkursowe: 
Fabuła gry jest śmietelnie poważna – zresztą sami przeczytajcie:
Wszystko zaczęło się nagle. Najpierw jeden, później następny i następny. Po paru dniach zainfekowanych były setki ludzi, po tygodniu – tysiące, a po miesiącu – miliony. Wtedy dotarło do nas, że tego nie zatrzymamy. Nie powstrzymamy wielomilionowej armii żywych trupów, dla których jedynym celem jest zabicie wszystkiego, co jeszcze żyje – totalna apokalipsa. Ci, którzy przeżyli postanowili uciec, schować się i przetrzymać. I tak powstały kolonie – ogrodzone obozy w lasach, których mieszkańcy próbują stworzyć namiastkę normalnego życia w tym porąbanym świecie. W świecie pełnym zombie, narastającego strachu i psychozy, w świecie głodu, zezwierzęcenia i wzajemnych podejrzeń nie będzie to jednak takie proste. A nadchodzi zima…

Nasze zadanie konkursowe wymaga odrobiny dystansu. Opiszcie dzień z życia zombie widziany oczyma zombie – załóżmy, ze zombie mają oczy ok? Czujecie klimat? Inne zombie ciągle was popychają, ludzie do was strzelają, wszyscy postrzegają was jako czarny charakter a przecież może to tylko powierzchowność? Może tylko wyglądacie bezmyślnie? Puśćcie wodze wyobraźni. To może być wpis do pamiętnika zombie, opowieść snuta przez zombie przy ognisku, wywiad z zombie.
Maksymalna długość tekstu to 2 tys. znaków ze spacjami. Oceniamy oryginalność, poczucie humoru, kreatywność.
Nie zapomnijcie zapisać się do naszego newslettera i podpisać się w mailu imieniem i nazwiskiem. Pracę wyślijcie z tego adresu, który podaliście zapisując się do newslettera.
[mc4wp_form]

Macie pytania? Zadawajcie je w komentarzach pod tym wpisem

 

Krzysztof Pilch