Rycerze pustkowi – Wieści z bezdroży Australii

Jak zwykle po okresie hiperaktywności (Pyrkon) przychodzi okres ciężkiej pracy w zaciszu domów i schronów. Jednak wychodzimy na powierzchnię z nowymi tematami.

Po pierwsze, z niezwykłą radością możemy się pochwalić, że Rycerzy Pustkowi objęła patronatem medialnym Nowa Fantastyka! Możecie się spodziewać informacji na stronach, a po premierze gry recenzji w tym doskonałym czasopiśmie.

Nowa fantastyka logotyp

Po drugie, dzięki zaangażowaniu naszych ilustratorów oraz Marcina Dmochowskiego powstał krótki zwiastun gry oparty o nasze ilustracje okraszony muzyką świetnej kapeli Palm Desert. Możecie go obejrzeć pod tym adresem (a przy okazji zajrzeć na inne filmy na kanale Rycerze Pustkowi):

W filmiku, a zarazem w naszej grze, znajdziecie cuchnące bagna, niedostępne turnie, skażone miejsca i nietuzinkowych bohaterów czekających, byście poprowadzili ich przez australijski interior! Są też wybuchy godne najlepszych produkcji kina gatunkowego (i TV Puls ;-))

Po trzecie, udało się nakręcić kilka filmów opisujących elementy gry i przebieg rundy i już niedługo znajdą się na sieci. Więc cierpliwie czekajcie, a jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – wesprzyjcie nas! Każda złotówka zbliża nas do kolejnych figurek i gadżetów!

Badger's Nest Marek Mydel