Żeby wygrać musisz być zły! Intryganci – zapowiedź

W pałacu ściany mają uszy. W korytarzach czai się zdrada. Wredny karzeł, nieugięty strażnik, dama-trucicielka, sprytna służka, przebiegły doradca, dwulicowy szpieg i szalony mag spróbują przejąć władzę. Komu zaufasz? Kto okaże się zdrajcą? Spiskuj, ale bądź czujny! Twoja tajemnica musi pozostać w kręgu zaufanych. Król o niczym nie może się dowiedzieć. Jaką drogę wybierzesz? Uknujesz idealny spisek (tylko Ty punktujesz) czy wydasz któregoś przeciwnika, by trafił na szafot (punktują wszyscy prócz ofiary). Tu wszystkie chwyty są dozwolone…… BO TO ZŁA I WREDNA GRA JEST. I DLATEGO JEST TAKA DOBRA! 

Jeśli kochacie gry z NEGATYWNĄ INTERAKCJĄ, przygotujcie się na najlepsze! Intryganci Michaela Rienecka od Lucrum Games to kultowa gra PallastGeflüster z oszałamiającymi grafikami stworzonymi do polskiej edycji. To gra dla miłośników Cytadeli, Listu miłosnego, a przede wszystkim serialu Gra o tron.

W najbliższych dniach w serwisie Boardtime.pl, który objął “Intrygantów” patronatem medialnym,  będziemy jako pierwsi odkrywać wszystkie karty!

Uwaga! To wy zdecydujecie, która postać znajdzie się na pokrywie pudła!

Lucrum Games