Odbudowa Warszawy rozpocznie się za kilka dni

Fabryka Gier Historycznych informuje, że długo oczekiwana kampania „Odbudowy Warszawy 1945-1980” ruszy w przyszłym tygodniu. FGH przygotowuje super ofertę dla kilkudziesięciu pierwszych osób, które wesprą ich projekt, więc śledźcie uważnie nasze doniesienia, abyście nie przegapili startu kampanii. Natomiast my już dziś publikujemy logotyp gry. Możecie go zobaczyć poniżej:

Odbudowa_Warszawy_logotyp

Czy słyszeliście czym jest rozszerzona rzeczywistość (Augmented Reality)? W „Odbudowie Warszawy 1945-1980” ta technologia zostanie wykorzystana. FGH do gry doda aplikację Augmented Reality, dzięki której każdy będzie mógł obejrzeć budynki występujące na kartach jako modele 3D, które “wyrosną” z kart. Aplikacja będzie dostępna na smartfonach oraz tabletach z systemem iOS oraz Android.

Warto podkreślić, że aplikację wykorzystaną w „Odbudowie” będzie można ściągnąć za darmo ze strony FGH. Ze względu na duży walor edukacyjny tego rozwiązania wydawcy „Odbudowy” chcą, aby aplikacja była w pełni bezpłatna – każdy zainteresowany powinien móc obejrzeć wspaniałą architektury stolicy na swoim smartfonie!

Więcej informacji o „Odbudowie Warszawy 1945-1980” znajdziecie na stronie gry:

www.wydawnictwofgh.pl/nasze-gry/odbudowa-warszawy-1945-1980/

Fabryka Gier Historycznych

Fabryka Gier Historycznych jest rozwinięciem projektu pod tym samym tytułem, realizowanego od 2010 roku w Instytucie Historii UMCS. Naszą misją jest tworzyć gry planszowe, które spełnią oczekiwania miłośników gier planszowych oraz osób związanych z szeroko pojętą edukacją. Połączenie historii i gier planszowych daje wiele różnorodnych możliwości. Ich odpowiednie wykorzystanie jest zadaniem dla nas. Jak z tego celu się wywiązujemy? Oceńcie sami!
Fabryka Gier Historycznych

Latest posts by Fabryka Gier Historycznych (see all)