Konkurs rocznicowy. Mini zadanie nr 6

transformers shuffleJak się okazało ostatnie mini zadanie sprawiło trochę trudności. Teolog katolicki i autor gier w jednej osobie to Karol Madaj, którego gry możecie wygrać w naszym konkursie. W tym również jego ostatni tytuł – “Reglamentacja. Gra na kartki”. Prawidłowej odpowiedzi jako pierwszy udzielił Pan Michał Król, który tym samym wygrał Littlest Pet Shop Shuffle ufundowaną przez wydawnictwo Cartamundi.

Tymczasem uczestników naszego głównego konkursu jest coraz więcej. Najwięcej dostaliśmy prac z pierwszej kategorii, zadania drugiego, choć trudne nie jest podjęło się mniej czytelników a jeśli chodzi o trzecie, gdzie nagrody są najwięcej warte, to nie dostaliśmy jeszcze żadnych prac. Tak więc zachęcamy do udziału. Tym bardziej, że rzadko przecież można wygrać nie jedną ale kilka (albo kilkanaście) gier planszowych w jednym konkursie.

A teraz czas na kolejne mini zadanie. Do wygrania ponownie Transformers Shuffle. Tradycyjnie już, by wziąć udział w konkursie, trzeba najpierw zapisać się do naszego newslettera.

[mc4wp_form]

Oto zadanie:
Recenzje jego dwóch gier ukazały się w naszym serwisie a oprócz tego jeszcze jeden tekst jemu poświęcony.  Wydawca tych gier jest jednym z fundatorów nagród w naszym konkursie. Podaj imię i nazwisko autora oraz nazwę wspomnianego wydawnictwa.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@boardtime.pl, w temacie wiadomości wpiszcie „mini konkurs 6″. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź.

Jutro postaramy się opublikować mini zadanie około godz. 16 z naciskiem na około.

Krzysztof Pilch