Konkurs rocznicowy. Mini zadanie nr 5

karty zwierzątek

Karty zwierzątek

W sobotnim mini konkursie pytaliśmy o recenzję gry Splendor. Jako pierwsza, prawidłową odpowiedź przesłała Pani Anna Przybyła, która wygrywa kod rabatowy o wartości 10 zł do zrealizowania w sklepie Xjoy.pl.

W niedzielę mini zadania nie było. Chcieliśmy wam zostawić czas na wzięcie udziału w konkursie głównym w końcu tam każdy ma szansę wygrać dużo więcej – przynajmniej kilka gier o dużo większej wartości.

No ale jako ze mini zadania cieszą się waszym zainteresowaniem, czas na kolejne. Dziś do wygrania gra dla prawdziwych twardzieli czyli Littlest Pet Shop Shuffle po więcej informacji na temat gry zapraszamy do recenzji.
Zanim przejdziemy do zadania, przypominamy, że warunkiem udziału w konkursach jest zapisanie się do naszego newslettera i wysłanie odpowiedzi z tego samego adresu, który podaliście w formularzu.
[mc4wp_form]

Oto zadanie:
Autor gier, z wykształcenia teolog katolicki, kilka jego gier jest do wygrania w naszym rocznicowym konkursie. Na Board Times ukazał się z nim wywiad. O kogo chodzi? Podaj imię i nazwisko oraz tytuł jego najnowszej gry.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@boardtime.pl, w temacie wiadomości wpiszcie „mini konkurs 5″. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź.

Krzysztof Pilch