Konkurs rocznicowy! 70 gier do wygrania!

btnewlogoW listopadzie minął rok od nowej odsłony serwisu Board Times związanej ze zmianą jego właściciela. To dobra okazja by uczcić ją konkursem, w którym do wygrania jest 70 gier planszowych (tak, tak, siedemdziesiąt!), akcesoria dla graczy oraz kody rabatowe do wykorzystania w sklepach z grami planszowymi. W ten sposób chcemy Wam podziękować, za to, że jesteście naszymi czytelnikami i wyrazić radość, że z miesiąca na miesiąc jest Was coraz więcej.

Jako że niektórzy narzekali, na konkursy wymagające posiadania konta na Facebooku, postanowiliśmy zlikwidować to ograniczenie. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapisanie się do naszego newslettera poświęconego oczywiście grom planszowym (żadnego spamu obawiać się nie musicie).

Co znajdziecie w newsletterze?
Najnowsze informacje miedzy innymi o:
– grach, które obejmiemy patronatem,
– konkursach dla subskrybentów newslettera,
– treściach, które ukazały się w serwisie,
– promocjach na gry planszowe dla naszych czytelników.

Tak więc zapisujcie się już teraz i czytajcie dalej o konkursie i nagrodach! Konkurs potrwa do 14 lutego.

[mc4wp_form]

Trzy  szanse na wygranie gier… a właściwie cztery

Oto trzy zadnia konkursowe o różnych stopniach trudności: od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Do każdego z zadań przypisana jest pula nagród. Możecie wykonać jedno, dwa lub trzy zadania, czyli macie maksymalnie trzy szanse na wygranie fajnych gier. A właściwie cztery szanse, ale o tym na końcu.

Zadanie 1 dla wierszokletów (łatwe)

Ułóżcie rymowaną “Odę do serwisu Board Times”. Musicie w niej użyć minimum 7 tytułów gier, które są nagrodami w naszym konkursie. Tytuły użyte w tekście wyróżnijcie pogrubieniem.
Pracę w dokumencie z rozszerzeniem .doc wyślijcie na adres konkurs@boardtime.pl
W mailu podajcie swoje imię i nazwisko, adres oraz sugestie, co zmienilibyście/dodali w serwisie Board Times. Czego Wam brakuje?
Ważne: zadania konkursowe wysyłajcie z tych adresów, które podaliście, zapisując się do naszego newslettera.
Co oceniamy?
– liczbę tytułów gier użytych w wierszu
– kreatywność
– oryginalność

Zadanie 2 dla umiejących robić zdjęcia/tworzyć grafikę (średni poziom trudności)

Wykonajcie zdjęcie, grafikę ilustrujące hasło sersu Board Times “Gry planszowe to nasza pasja”.
Pracę w formacie jpg. lub png. wyślijcie na adres konkurs@boardtime.pl
W mailu podajcie swoje imię i nazwisko, adres oraz sugestie, co zmienilibyście/dodali w serwisie Board Times. Czego Wam brakuje?
Ważne: zadania konkursowe wysyłajcie z tych adresów, które podaliście, zapisując się do naszego newslettera.
Co oceniamy?
– trafność doboru treści pracy do hasła
– kreatywność
– oryginalność

Zadanie 3 dla tych, którym robótki ręczne nie obce (najtrudniejsze)

To zadanie jest dla tych graczy, którzy lubią nadawać swoim grom indywidualny rys i majstrować przy planszówkach, tak by były ładniejsze, bardziej funkcjonalne czy po prostu by skrócić czas ich rozkładania przed grą. Wykonajcie gadżet dla gracza, akcesorium ułatwiające życie graczom lub elementy do jakiejś gry zastępujące te oryginalne (ładniejsze, bardziej funkcjonalne). Przykłady prac: znaczniki, figurki (np.z modeliny itp.), pudełka na karty, woreczki na kości i co wam tam jeszcze do głowy przyjdzie :).Zrobiony przedmiot/przedmioty wraz z opisem do czego służą, ewentualnie jakiej grze są dedykowane i adresem mailowym, który podaliście zapisując się do newslettera oraz sugestią, co zmienilibyście/dodali w serwisie Board Times, czego Wam brakuje, wyślijcie pocztą na adres:
Board Times
Krzysztof Pilch
ul.Turkusowa 12/16
20-572 Lublin

lub paczkomatem
e-mail: krzysztof.pilch1@gmail.com
tel. 609494678
Paczkomat LUB050

Czwarta szansa na nagrody

A teraz czas na wspomnianą czwartą szansę. W trakcie trwania konkursu, codziennie będzie pojawiać się zadanie konkursowe, w którym do wygrania będzie gra lub kod rabatowy do sklepu. Zadania będą związane z naszym serwisem, będą pojawiać się o różnych godzinach. Zwycięzcami będą te osoby, które jako pierwsze prześlą poprawną odpowiedź/odpowiedzi. Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkurs@boardtime.pl z adresu, który wykorzystaliście zapisując się do newslettera.

Nagrody za zadanie 1

Zestaw 1.1
Zmiennicy, Arka Zwierzaków, Unita, Kości Zombie

Zestaw 1.2
Zmiennicy, Skup żywca, Munchkin Fantasy

Zestaw 1.3
Carcassonne – edycja zimowa, Chupacabra

Zestaw 1.4
AstroJam, Reglamentacja

Zestaw 1.5
Bang – gra kościana, Amber

Zestaw 1.6
Bon 50 zł w sklepie Granna na www.sklep.granna.pl , Card holder 5S solid

 

Nagrody za zadanie 2

Zestaw 2.1
Rokoko, Alternatywy 4Czas Honoru. Operacja MostDice Tower Dragon

Zestaw 2.2
Kolejka + Ogonek, Kryptos, Dice Tower Elven

Zestaw 2.3
Timeline, WikingowieCard holder 5S solid

Zestaw 2.4
AeroplanyPentosZero

Zestaw 2.5
Dr. SharkActivity Compact

Zestaw 2.6
Altaria – starcie wymiarów

 

Nagrody za zadanie 3

Zestaw 3.1
Zimna Wojna (najnowsza edycja), AbyssBlack & White07 zgłoś sięVersaillesDice Tower Castle

Zestaw 3.2
Piekło OkopówAmber Route, Mumia, Dice Brewing wraz z dedykowaną grze Dice Tower

Zestaw 3.3
ZmiennicyUrban PanicReglamentacja, Dice Tower Steampunk box

Zestaw 3.4
Pośród gwiazdPrzepustkaZombiaki – Edycja jubileuszowa

Zestaw 3.5
Borsuczy Pakiet: 7 ronin, torba, kubek i koszulka z grafiką z gry “Rycerze Pustkowi”, Dice Brewing wraz z dedykowaną grze Dice Tower

Zestaw 3.6
Imperializm

Nagrody w konkursie ufundowali:

Regulamin

1. Organizatorem konkursu jest serwis www.boardtime.pl.
2. Konkurs trwa od 13.01.2015 do 14.02.2015.
3. Warunkiem udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera serwisu www.boardtime.pl. Zapisanie oznacza podanie swoich danych w formularzu rejestracyjnym i kliknięcie w link potwierdzający zapisanie się do newslettera w wiadomości e-mail.
4. Aby wziąć udział w konkursie, należy:
wykonać przynajmniej jedno zadanie konkursowe opisane na stronie https://boardtime.pl/2015/01/konkurs-rocznicowy-70-gier-do-wygrania.html, wysłać je na adres konkurs@boardtime.pl. Ważne – wiadomość musi zostać wysłana z adresu zarejestrowanego w bazie newslettera. W przypadku trzeciego zadania, pracę należy wysłać pocztą lub paczkomatem na podany w opisie zadania adres.
5. W wiadomości konkursowej oprócz odpowiedzi na pytania należy podać swoje imię i nazwisko oraz adres, na który, w przypadku wygranej, mają zostać wysłane nagrody.
6. W jednej wiadomości można przesłać rozwiązanie dwóch  zadań.
7. Nagrodami w konkursie są pakiety gier opisane na stronie https://boardtime.pl/2015/01/konkurs-rocznicowy-70-gier-do-wygrania.html.
8. W trakcie trwania konkursu będą przeprowadzane mini-konkursy dzienne, w których do wygrania będą gry i kody rabatowe do sklepów. Liczba mini-konkursów jest zależna od organizatora. Nagrody wygrane w mini-konkursach zostaną wysłane po zakończeniu konkursu głównego.
9. Wszelkie nieporuszone w regulaminie kwestie rozstrzyga właściciel serwisu Board Times. Decyzje właściciela są ostateczne.
10. Liczba nagród i skład pakietów może ulec zmianie (powiększeniu) w trakcie trwania konkursu.
11. Wyboru zwycięzców w konkursie dokonuje jury złożone z redaktorów Board Times. W ocenie prac brana będzie pod uwagę: kreatywność, oryginalność, związek pracy z tematem. Kryterium dodatkowym w przypadku remisu może być ocena przydatności i trafności odpowiedzi na pytanie o sugerowane zmiany w serwisie. Decyzje jury są ostateczne.
12. Jeśli uczestników przesyłających zgłoszenie konkursowe w danym zadaniu będzie mniej niż nagród, nadwyżkowe nagrody rozdziela według własnego uznania jury konkursu.
13. Przesyłając prace konkursowe uczestnicy deklarują, ze mają do nich pełnię praw autorskich i udzielają zgody na wykorzystywanie ich w serwisie Board Times i mediach społecznościowych z nim związanych.
14. Organizator nie odsyła prac przysłanych przez uczestników w ramach zadania trzeciego – przechodzą one na jego własność.
15. Niniejszy regulamin może być aktualizowany w trakcie trwania konkursu.

Krzysztof Pilch


Tagi: