Konkurs rocznicowy mini zadanie nr 1

Transformers ShuffleTak jak zapowiadaliśmy, w naszym konkursie rocznicowym, oprócz trzech głównych zadań, w których można wygrać pakiety gier planszowych, każdego dnia będą pojawiać się mini zadania/pytania, związane z naszym serwisem. Będą one się pojawiać o różnych porach, tak by każdy miał szansę coś wygrać. Odpowiedzi może wysłać każdy, kto zapisze się do naszego newslettera (użyjcie tego samego adresu do zapisania się i wysłania odpowiedzi). Wygrywa osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie.
Uwaga – zapisanie się oznacza podanie danych w poniższym formularzu, kliknięcie zapisz, oraz kliknięcie linka w mailu potwierdzającym zapisanie się do newslettera (mail będzie w języku angielskim).
[mc4wp_form] Dziś do wygrania gra karciana dla młodszych graczy – Transformers Shuffle ufundowana przez wydawnictwo Cartamundi.

Oto pytanie: Paweł Kajak prowadzi w Board Times dwa cykle audycji. Podaj tytuły obu audycji oraz wymień po jednej osobie (imię i nazwisko) biorącej udział, w dowolnym odcinku każdego z cykli.

Odpowiedzi, po uprzednim zapisaniu się do newslettera, prześlijcie na adres konkurs@boardtime.pl, w temacie wiadomości wpiszcie “mini konkurs 1”. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź.

Krzysztof Pilch


Tagi: