Konkurs rocznicowy. Mini zadanie nr 4

Sklep xjoy.pl

Sklep xjoy.pl

Kolejny dzień naszego konkursu rocznicowego. Pamiętacie, że możecie podjąć się wykonania wszystkich trzech zadań i tym samym walczyć o wygranie trzech pakietów gier? A teraz czas na rozwiązanie wczorajszego mini konkursu i rozpoczęcie dzisiejszego. Wczoraj najszybciej, poprawnie odpowiedział Pan Marcin Jędrzejowski. Chodziło oczywiście o postapokaliptyczną grę przygodową Rycerze Pustkowi, oraz postać Naomi Vatts. Pan Marcin w nagrodę otrzymuje grę Cluedo Shuffle.

Dzisiaj natomiast wygrać możecie bon o wartości 10 zł, do wykorzystania w sklepiexjoy.pl.
Pytanie konkursowe:
Jeden z naszych recenzentów rozpoczyna swoje teksty,od krótkiej opowieści z życia Henryka i Izabeli. W recenzji jakiej gry Henryk napisał do Izabeli, że otrzyma od niego klejnoty? 

Przypominamy, ze warunkiem udziału w konkursie jest zapisanie się do newslettera. Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@boardtime.pl, w temacie wiadomości wpiszcie „mini konkurs 4″. Wygrywa osoba, która jako pierwsza prześle poprawną odpowiedź.

Zapisz się do naszego newslettera

Krzysztof Pilch

Lubi gry planszowe z klimatem, nie cierpi sucharów, choć nie znaczy to, że nie gra w euro. Fascynacja nowoczesnymi planszówkami zaczęła się u niego od „Dungeoneera” i gry przygodowe ciągle są mu bliskie.
Krzysztof Pilch