Badacze Głębin (Aquasphere) Stefana Felda pod patronatem Board Times

Badacze Głębin (Aquasphere) - gra planszowa Stefana FeldaJest mi niezmiernie miło ogłosić, że serwis Board Times objął patronatem medialnym grę Stefana Felda Badacze Głebin (Aquasphere), która jeszcze w tym roku zostanie wydana w Polsce przez wydawnictwo Fullcap Games.

Tym, którzy znają gry S. Felda, nie trzeba ich reklamować, tym którzy nie znają, już niedługo kilka z nich przedstawimy.  A tymczasem możecie liczyć na to, że na Board Times znajdziecie najświeższe informacje dotyczące Badaczy Głębin.

Na początek kilka informacji ze strony Fullcap Games:

WITAJ NA PODWODNEJ STACJI BADAWCZEJ!

Twój zespół: Inżynier, naukowiec, sześć łodzi podwodnych oraz gotowy do działania oddział robotów badawczych.

Twoje zadanie: Odkryć nowe rodzaje podwodnych kryształów, rozwinąć laboratorium i zawsze być o krok do przodu przed oponentami!

Twoje wyzwania: Czasu jest niewiele, laboratorium ma ograniczoną powierzchnię, a życie uprzykrzają ci dodatkowo ośmiornice, które wdzierają się do stacji i przeszkadzają w badaniach.

Badacze Głębin to złożona gra strategiczna, bogata w różnorodne możliwości, która wymaga zarówno dalekosiężnego planowania, jak i umiejętności dostosowania się do zmiennej sytuacji na planszy. Jedynie siedem dostępnych akcji spowoduje, że ten nowy hit Stefana Felda stanie się doskonałą i satysfakcjonującą zabawą dla wymagających graczy.

Game Details
NameAquaSphere (2014)
ComplexityMedium Heavy [3.70]
BGG Rank [User Rating]495 [7.28]
Player Count2-4
Designer(s)Stefan Feld
Artists(s)Dennis Lohausen
Publisher(s)Hall Games, Arclight, Asterion Press, Fullcap Games, Maldito Games, Matagot, Pegasus Spiele, Quined Games and Tasty Minstrel Games
Mechanism(s)Area Majority / Influence, Area Movement and Modular Board

 

 

Krzysztof Pilch