Badacze Głębin (Aquasphere) Stefana Felda pod patronatem Board Times

Badacze Głębin (Aquasphere) - gra planszowa Stefana FeldaJest mi niezmiernie miło ogłosić, że serwis Board Times objął patronatem medialnym grę Stefana Felda Badacze Głebin (Aquasphere), która jeszcze w tym roku zostanie wydana w Polsce przez wydawnictwo Fullcap Games.

Tym, którzy znają gry S. Felda, nie trzeba ich reklamować, tym którzy nie znają, już niedługo kilka z nich przedstawimy.  A tymczasem możecie liczyć na to, że na Board Times znajdziecie najświeższe informacje dotyczące Badaczy Głębin.

Na początek kilka informacji ze strony Fullcap Games:

WITAJ NA PODWODNEJ STACJI BADAWCZEJ!

Twój zespół: Inżynier, naukowiec, sześć łodzi podwodnych oraz gotowy do działania oddział robotów badawczych.

Twoje zadanie: Odkryć nowe rodzaje podwodnych kryształów, rozwinąć laboratorium i zawsze być o krok do przodu przed oponentami!

Twoje wyzwania: Czasu jest niewiele, laboratorium ma ograniczoną powierzchnię, a życie uprzykrzają ci dodatkowo ośmiornice, które wdzierają się do stacji i przeszkadzają w badaniach.

Badacze Głębin to złożona gra strategiczna, bogata w różnorodne możliwości, która wymaga zarówno dalekosiężnego planowania, jak i umiejętności dostosowania się do zmiennej sytuacji na planszy. Jedynie siedem dostępnych akcji spowoduje, że ten nowy hit Stefana Felda stanie się doskonałą i satysfakcjonującą zabawą dla wymagających graczy.

Game Details
NameAquaSphere (2014)
ZłożonośćMedium Heavy [3.69]
BGG Ranking571 [7.26]
Liczba graczy2-4
Projektant/ProjektanciStefan Feld
GrafikaDennis Lohausen
WydawcaHall Games, Arclight Games, Asterion Press, Fullcap Games, Maldito Games, Matagot, Pegasus Spiele, Quined Games and Tasty Minstrel Games
MechanizmyArea Majority / Influence, Area Movement, End Game Bonuses, Income, Modular Board, Once-Per-Game Abilities, Open Drafting, Tech Trees / Tech Tracks, Tile Placement, Turn Order: Pass Order and Variable Set-up

 

 

Krzysztof Pilch