Company of Liars – podsumowanie faktów.

Zbierzmy i wyklarujmy wszystkie dotychczasowe fakty na temat mojej gry. Najpierw kilka słów wyjaśnienia należy się osobom, które nie wiedzą o co chodzi, a wszystko wszystko co potrzeba znajduje się tutaj. Miłej lektury

Idźmy krok dalej, a mianowicie odpowiedzmy sobie na zasadnicze pytanie – kiedy premiera? Odpowiedź będzie przewrotna, bo odpowiem w podobnym tonie – nie wiem.

Ha!
Jestem na takim etapie, że gra się już nie doskonali, a testy przeprowadzam już z przyzwyczajenia. Wpadam do miejskiej biblioteki i z łapanki zachęcam kolejne osoby. Nie będę powtarzał ich słów, bo ostatecznie i tak przechodzą przeze mnie, więc mógłbym w ich miejsce wpisać cokolwiek. Dlatego w celu zachowania pełnej obiektywności wysłałem egzemplarze recenzenckie do pięciu miejsc. Świat Gier Planszowych jak i Gildia [recenzja] już upubliczniły swoje wrażenia. Czekam jeszcze na opinie Planszolandii, GameTroll TV, oraz chłopaków z Board Games Factory.

Wspólnie z osobami zaangażowanymi w proces tworzenia [pozdrawiam Oresta i Piotra] doszedłem do wniosku, żeby odłożyć premierę na czas nieokreślony i dać sobie czas. Czas potrzebny do tego, by nie spinać się z powodu napiętych terminów i na spokojnie dograć sobie wszystkie elementy. Instrukcję, grafikę i klarowność wpisów na kartach. Myślę, że jest jednak spora szansa, iż zbiórkę rozpoczniemy jeszcze na przełomie marca/kwietnia, choć osobiście chciałbym już, teraz. Niemniej głos rozsądku mówi, że mówi, że pośpiech jest złym doradcą. Wydaje się mieć rację, więc go posłuchałem.

Niemniej bez obaw – regularnie będziecie bombardowani informacjami, więc nie pozwolę Wam zapomnieć. Ja, albo inne serwisy