Gry planszowe w pigułce #77

– Już za miesiąc odbędzie się Dzień Darmowej Dostawy organizowany przez portal ekomercyjnie.pl. Celem akcji jest zachęcenie Polaków do zakupów w sieci. Do projektu dołączyły m. in. sklepy z grami planszowymi takie jak: Rebel.pl, Replikator.pl, OtoGryPlanszowe.pl oraz Gildia.pl. Pełną listę sklepów biorących  udział w akcji znajdziecie na oficjalnej stronie.

– Na pewnym blogu pojawiła się jedna z pierwszych anglojęzycznych recenzji Robinsona Crusoe wydawnictwa Portal. Tymczasem na stronie wspomnianego wydawcy pojawiła się informacja o kolejnym wydaniu magazynu Gwiezdny Pirat, w którym przeczytacie m.in. Robinsonie, a także o nowikach ze świata Neuroshimy. Numer 55. można pobrać klikając tutaj.

– Zagraniczny serwis Little Metal Dog Show opublikował recenzję angielsko-francuskiej edycji Alcatraz: The Scapegoat wydaną przed Z-Man Games.

– Na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games zaczęły się pojawiać się artykuły dotyczące zbliżającej się premiery serii gier karcianych Star Wars. W pierwszym z nich możemy poczytać o sposobie budowania talii.

– Miłośnicy Magic: The Gathering grający w formacie Commander ucieszą się pewnie na wieść, że wczoraj miała miejsce premiera MtG Commander’s Arsenal – produkt, który jest nie lada gratką dla kolekcjonerów.