Gry planszowe w pigułce #76

– Do sprzedaży trafił dodatek do gry karcianej Warhammer: Invasion z cyklu Eternal War zatytułowany Days of Blood. Wprowadza on 20 nowych wzorów kart, nowe jednostki, ze specjalnymi zdolnościami, nowe Legendy i słowa kluczowe. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydawnictwa Fantasy Flight Games.

Adam Kałuża – autor gry Jaskinia opublikował dwa zadania dla pojedynczego gracza, z którymi możecie się zapoznać na tej stronie.

– Firma G3 zapowiedziała wydania gier z serii Czarne historie. Pojawi się więc wydanie bożonarodzeniowe, a także Czarne historie – seks i zbrodnia. Dokładny na oficjalnej stronie gry.

– Na stronie Spiellust.net pojawiła się pochlebna recenzja gry Teomachia, której autorem jest Marcin Szrama – redaktor naczelny serwisu.

– Meepletown.com opublikowało wywiad z ilustratorem gier Pierô, twórcą grafik do takich gier jak Dixit Odyssey, Dice Town czy Mr. Jack.

– Również jutro w Centrum Gier Pegaz w Bydgoszczy odbędzie się pokaz gry figurkowej Star Wars X-Wing. Z tej okazji klienci mogą liczyć na 5% rabatu na produkty z prezentowanej serii. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.