Co tam na Facebooku? 22-29.04.2012

W tym tygodniu na Facebooku mniej informacji niż ostatnio, zdaje się, że i nam się udzieliło rozleniwienie przed majowym długim weekendem.

Fantasy Flight Games zapowiedziało nowy dodatek do “Battle of Westeros” pod nazwą “House Baratheon Army Expansion”, aż dziw, że na forum Galakty wydawcy tej gry w Polsce nie pojawiły się pytania kiedy pojawi się polska wersja.

A jeśli już mowa o Galakcie to warto wspomnieć o kolejnej serii dodatków dostępnych w trybie “druk na życzenie”. Są nimi dwa dodatki do “Anioła Śmierci”: “Tyranidzi” – czyli więcej wrednych obcych do pokonania i “Skrzydło Śmierci” – nowy skład dzielnych Kosmicznych Marines. Trzecie to nowy scenariusz do “Posiadłości Szaleństwa” noszący tytuł “Dopóki Śmierć nas nie rozłączy”.

Oprócz tego można składać zamówienia na dodatki wcześniej dostępne. Realizacja zamówień planowana jest na drugą połowę czerwca.

Pojawiły się też informacje od dwóch innych polskich wydawcach: Bard podzielił się zdjęciami “Doliny Królów” znanej na świecie pod nazwą “Egizia” a ze strony Rebela można ściągnąć nowy numer “Rebel Times”.

Na koniec informacja o tym, że Days of Wonder opublikował jeden ze scenariuszy z dodatku “Smallworld Realms”.