Wielki Test Wiedzy o Planszówkach – ogłoszenie wyników

Od zakończenia Wielkiego Testu Wiedzy o Planszówkach, minęło już trochę czasu, dlatego dziękuję wszystkim za cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki. Przyznam szczerze, że mile mnie zaskoczyła frekwencja i wytrwałość biorących udział w tym niełatwym przecież konkursie. W sumie wzięło w nim udział 163 osoby.  Maksymalną liczbę punktów (prawidłowych odpowiedzi), czyli 79, zdobyło 11 osób. Zgodnie więc z regulaminem, uwzględniliśmy czasy przesłania poszczególnych testów i w ten sposób wyłoniliśmy zwycięzców. 
Jeszcze raz serdecznie dziękuję Wam za udział a wydawnictwom za ufundowanie nagród. A oto zwycięzcy:

1. Kamil Hyjek wygrywa pakiet składający się z 8 gier: Montmartre, Dolina Nilu, Kontrast, Wsiąść do Pociągu: Dookoła Świata, Rakieta, San Francisco, Neopolis, OverBoss.
2.  Łukasz Chowański wygrywa pakiet składający się z 7 gier: Wsiąść do Pociągu: Dookoła Świata, Sagrada, Najlepsza gra o kotach, Jeden dzień z życia psa, MikroMakro, Zwierzęcy Front, zestaw drewnianych szachów exclusive w metalowej puszce.
3. Karol Selwa wygrywa pakiet składający się z 6 gier: Star Realms Frontiers + scenariusze, IQ Mini, z Fabryka Robotów, DUOS Sport i Baśnie,zestaw drewnianych szachów exclusive w metalowej puszce, Podziel To.
4. Sara Przybylak wygrywa pakiet składający się z 5 gier: DUOS Rzeczy i Zwierzaki, W Krainie Baśni, Ryki Afryki, zestaw drewnianych szachów exclusive w metalowej puszce, Multicity.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Skontaktuję się z wami drogą mailową w celu uzyskania od Was adresów do wysyłki nagród.

Nagrody w konkursie ufundowali: Granna, foxgames.pl, HOBBITY.pl, IUVI Games, Lucky Duck Games Polska, Muduko, Tactic Games Polska, Rebel.pl

Krzysztof Pilch