Zestaw do draftu – nowy sposób na grę w Star Wars: Przeznaczenie

Wydawnictwo Galakta zapowiada nowy zestaw Rywale umożliwiający grę w Star Wars: Przeznaczenie w formatach draft i sealed.

 

 

Po trzech dużych seriach dodatkowych kart do Star Wars: Przeznaczenia przyszedł czas na odkrywanie nowych formatów rozgrywki. Wykorzystując zapowiedziany ostatnio zestaw Rywale, gracze będą mogli wziąć udział w wydarzeniach w formacie draft i sealed. Zestaw jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że gracz może wykorzystywać go na wielu równych wydarzeniach, a wszystko, czego będzie potrzebował, to odpowiednia liczba boosterów (6 do draftu i 8 do sealed).

 

 

Draft w Star Wars: Przeznaczeniu to nie tylko budowanie talii z losowych zestawów dodatkowych. To także zmienione zasady samego budowania talii. Biorąc udział w wydarzeniach draft i sealed gracze mogą w ramach jednej talii łączyć dowolne kolory i strony konfliktu, co podwaja ilość dostępnych opcji taktycznych. Talie w draftcie muszą zawierać się w 20-30 kartach.

Każdy zestaw Rywale składa się z 20 kart, które pozwolą graczom na lepsze dopracowanie swoich talii zbudowanych podczas draftu. Wśród kart w zestawie znajdą się karty z każdego koloru, a także nowi bohaterowie.

 

 

Rywale to nie tylko nowy format rozgrywki. Dzięki zestawowi zarówno początkujący, jak i doświadczeni gracze mogą rozbudować swoje kolekcje i odkryć nowe możliwości budowania talii. Zestaw wprowadza:

  • Nowych bohaterów neutralnych (Anakin Skywalker, Ketsu Onyo, Lobot, Jawaski Złomiarz), którzy mogą dołączyć zarówno do talii złoczyńców, jak i bohaterów.
  • Pierwszą szarą postać (Jawaskiego złomiarza) – doskonały sposób na wypełnienie limitu punktowego każdej talii.
  • Nowe ulepszenia, wydarzenia i wsparcia każdego koloru.
  • Zasady formatów draft i sealed.

 

Więcej informacji o zestawie można uzyskać na stronie polskiego wydawcy: http://galakta.pl/zapowiedz-zestaw-do-draftu-rywale/

Wojciech Mikolajczak