Jesienny wysyp gier wydawnictwa Portal

Listopadowe premiery i zakupowe szaleństwo!

Drodzy fani Portalu – mamy dla Was kilka naprawdę dobrych wieści. Nie tylko premiery długo wyczekiwanych gier, nie tylko zupełnie nowe tytuły imprezowe, ale również gry świetnie nadające się na świąteczny prezent.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na koniec tego roku!

▪ Premiera Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie
▪ Premiera Artefaktów Obcych
▪ Premiera Istanbul: Gra Kościana
▪ Premiera Czółka

Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie

Gra Pierwsi Marsjanie przenosi na powierzchnię Czerwonej Planety do czterech dzielnych astronautów, których losami pokierujesz. Jako jeden z najlepszych ludzi, jakich miała do zaoferowania ludzkość, rozpoczniesz badania i kolonizację nieprzyjaznego globu. Zmierzysz się z przeciwnościami losu, zagubionym bądź zepsutym sprzętem, stresem, spadkiem morale, brakami żywności, tlenu czy energii. A wciąż na horyzoncie będą kolejne próbki do zbadania, kolejne obszary do odkrycia, kolejne wyzwania do podjęcia!

Więcej szczegółów na temat gry: http://portalgames.pl/pl/pierwsi-marsjanie-przygody-na-czerwonej-planecie/

Artefakty Obcych

Długo wyczekiwana gra sci-fi Alien Artifacts, w polskiej wersji językowej znana jako Artefakty Obcych, zgodnie z zapowiedzią ma swoją premierę w listopadzie – a konkretnie już jutro – 29 listopada 2017!

Istanbul: Gra Kościana

Witaj na tętniącym życiem bazarze Stambułu! Lubisz wyzwania i masz ochotę na odrobinę rywalizacji? Oto twoje zadanie: zdobyć cenne rubiny szybciej niż przeciwnicy. Stań się Mistrzem Gildii Kupieckiej i zmierz się z innymi fanami kościanej wersji klasycznej eurogry z rodziny Istanbul!

Czółko

Wyśmienita, prosta i dająca mnóstwo satysfakcji imprezowa gra Czółko na podstawie znanej ze smartfonów aplikacji. Czółko to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza, jeśli chcecie ubarwić sobie świętowanie różnych nadchodzących okazji, na przykład sylwestra.

Więcej informacji na znajdziecie na stronie Wydawnictwa Portal Games

Wojciech Mikolajczak