Wydaj swoją grę na Kickstarterze!

Wydawnictwo Creativemaker zaprasza do współpracy wszystkich twórców gier planszowych.

 

Masz w domu prototyp gry planszowej, który leży w szufladzie i czeka na odkrycie? Może stworzyłeś już jakąś grę i grywasz w nią z rodziną lub ze znajomymi?  Albo właśnie pracujesz nad jakimś genialnym pomysłem i chciałbyś się nim podzielić ze światem? Nie czekaj!!! Skontaktuj się z nami, a być może to właśnie twoja gra podbije Kickstartera – największą na świecie platformę crowdfundingową. Co musisz zrobić żeby to właśnie Twoja gra została przez nas wydana? Przyślij do nas, na podany poniżej adres e-mail, krótkie nagranie video (max. 10 minutowe), w którym opowiesz nam o swojej grze.  Filmik powinien zawierać opis gry (tj. zarys tematyki, użyte mechaniki, liczba i wiek graczy), listę komponentów oraz  krótką prezentację rozgrywki. Do filmiku dołącz zrozumiale napisaną instrukcję lub skrócony opis zasad gry.  Jeśli nie możesz nagrać filmiku, wystarczy że prześlesz opis zasad gry. Nie wysyłaj nam swojego prototypu.

 

 

Pokaż w filmiku mocne strony swojego pomysłu! Pamiętaj, że na tym etapie gra nie musi być piękna tylko grywalna. Nieważne więc czy jako komponentów użyłeś guzików, własnoręcznie wykonanych pionków czy elementów z innych gier planszowych. Dla nas liczy się pomysł, a estetyka wykonania będzie dodatkowym atutem. Jeżeli zainteresuje nas twój filmik, a gra będzie spełniała nasze wymagania wydawnicze, skontaktujemy się z Tobą i poprosimy o przesłanie prototypu.

Już dziś spełnij marzenia o własnej grze planszowej, opowiedz nam o niej w filmiku i wyślij go na adres: kickstarter@creativemaker.eu

 

 

*Odpowiemy na każdy e-mail w ciągu kilkunastu dni od otrzymania filmiku.

 

Wojciech Mikolajczak

Swoją przygodę z planszówkami zaczął jeszcze w latach 90-tych, ale prawdziwa miłość do gier bez prądu przyszła dopiero po prawie 20-latach. Od 2014 namiętnie gra, pisze recenzje oraz newsy dla kilku różnych serwisów i organizuje w Lublinie festiwal gier planszowych i karcianych Board Mania. Najbardziej lubi nowoczesne gry hybrydowe, łączące w sobie wiele różnych mechanik znanych zarówno z gier ekonomicznych, jak również tych „z klimatem”. W grach nie lubi przesadnej losowości i braku większego wpływu decyzji gracza na przebieg rozgrywki. Niektóre z ulubionych tytułów: Star Wars: Imperial Assault, Blood Rage, Cyclades, Eclipse, Terraformacja Marsa, Robinson Crusoe.
Wojciech Mikolajczak