The Godfather: Imperium Corleone. Lubelska premiera gry.

Mafijne imperium Dona Corleone 9 sierpnia opanuje Lublin!

Z wielką przyjemnością objęliśmy patronat medialny nad lubelską premierą gry “The Godfather: Imperium Corleone” wydawnictwa Portal.

Serdecznie zapraszamy do Sztos bistro w środę, 9 sierpnia o godzinie 17:00. Lokal mieści się przy ul. Peowiaków 6 (budynek dawnego kina Wyzwolenie).

Nowy York, wczesne lata 50-te.

Zapach cygar, smak whiskey, homburgi, pisk opon i strzały z Tommy Guna… to Don Corleone trzęsie Nowym Yorkiem. Ale nic nie jest wieczne. Stań naprzeciwko najpotężniejszych mafijnych familii i walcz o władzę w mieście. Przyjmuj zlecenia od samego Ojca Chrzestnego, wysyłaj swoich gangsterów by dokonywali wymuszeń, kontroluj dzielnice i przekupuj lokalne władze. Ale dobrze wiemy, że robisz to wszystko tylko dla kasy. Pierz brudne pieniądze, a wszystko co zarobisz, wkładaj do walizki. Im bardziej wypchana, tym bardziej twoje plecy są kryte.

Zostań najbardziej wpływowym gangsterem w mieście!

Jeżeli chcesz wziąć udział w pokazowej rozgrywce wystarczy zapisać się umieszczając post na stronie wydarzenia na facebook. Dla 10 pierwszych osób mamy prezent w postaci małego piwa lub napoju oraz jednorazowej 5% zniżki na cały asortyment sklepu e-Legion.pl.

Zapraszamy od godziny 17:00 na tłumaczenie zasad.
Maksymalna ilość miejsc: 20 (4 rozgrywki od 2-5 osób)
2 rozgrywki – godzina 18:00
2 rozgrywki – godzina 20:00

Dobrze mieć koneksje…

Strona wydawnictwa: www.portalgames.pl

Strona wydarzenia na facebook: facebook.com/events/1670792109598162

Strona Sztos bistro: facebook.com/sztosbistro/  

Strona e-legion.pl: www.e-legion.pl , facebook.com/elegionpl/

 

Wojciech Mikolajczak