Comiesięczne konkursy i nowe nagrody czyli 178 % i walczymy dalej!

Akcja na zbierania środków na szybszy rozwój Board Times na Wspieram.to potrwa do najbliższego poniedziałku. Już teraz zebraliśmy 178 % finansowania i walczymy o kolejne cele! Od dziś codziennie będziemy dodawać nowe nagrody by zachęcić Was do włączenia się w akcję.  Dziś do akcji dołącza Granna i Black Monk Games. O nagrodach jakie ufundowali, napiszę na końcu.

Dzięki dotychczasowemu wsparciu na Board Times pojawią się:
– materiały video
– więcej tekstów na temat ameritrashy lub jak kto woli gier z klimatem
– comiesięczne konkursy na najciekawszy komentarz lub najaktywniejszego komentującego
Przed nami kolejny cel Plebiscyt  w którym to wy – gracze, wybierzecie najlepszą grę, najlepsze wydawnictwo, najlepiej zilustrowaną grę, najlepszy dodatek. Dodatkowo po jego osiągnięciu każdy wspierający otrzyma 10 % rabatu na świetne stoły dla graczy od R&P Dice.

Czas na nowe nagrody. Wydawnictwo Granna postanowiło nadać szybszego tempa naszej akcji i przekazała 6 egzemplarzy, fajnej gry imprezowej Tempo!, którą objęliśmy patronatem medialnym. 

Więcej o grze:

Jesteście gotowi na szalony wyścig słowny? Narzućcie innym własneTempo, pędźcie do mety po zwycięstwo! W tę grę planszową można rywalizować indywidualnie, jak i drużynowo.
Dobrze sprawdzi się zarówno na rodzinnym spotkaniu, jak i na imprezie.
Szeroki zakres kategorii sprawi, że dobrze bawić będą się przy niej zarówno dorośli, jak i dzieci. Ponad 300 haseł i dwustronna plansza złożona z trzech wymiennych części zapewnią mnóstwo emocjonujących i wyjątkowych rozgrywek!
Gracze naprzemiennie wykonują ruchy po torach złożonych z liter. Na początku kolejki poznają hasło przewodnie. Wymyślane hasła muszą rozpoczynać się od litery, na której aktualnie znajduje się pionek gracza. Mają na to 30 sekund. Jeśli nie uda im się zmieścić w wyznaczonym czasie to nie poruszają się w danej kolejce. Gra zawiera również uproszczona talię kategorii dla dzieci!

Na Wspieram.to możesz ją zdobyć wspierając nas kwotą 60 zł (wysyłka w cenie). KLIKNIJ!

 

0000734_tempo

Wydawnictwo Black Monk Games zrobiło nam inwazję Munchkinów, fundując po dwa egzemplarze poniższych tytułów:

Na Wspieram.to możesz ją zdobyć wspierając nas kwotą 55 zł (wysyłka w cenie). KLIKNIJ!

Krzysztof Pilch