Fox Games wydaje Gangi Nowego Jorku. Patronat medialny Board Times

Miło nam ogłosić że objęliśmy patronatem medialnym Gangi Nowego Jorku – grę karcianą, którą już niedługo ukaże się nakładem wydawnictwa Fox Games. Zachęcamy do zapoznania się z grafikami, krótkim opisem i instrukcją do gry.

 

Zanurz się w atmosferę intryg, podwójnych układów i zdrad toczących się wśród gangów XIX-wiecznego Nowego Jorku. Wraz ze swoimi zaufanymi ludźmi wkrocz do najniebezpieczniejszych zaułków dzielnicy The Five Points i zdobądź dominację nad przestępczym półświatkiem jednego z największych miast w Stanach Zjednoczonych.

Gangsterzy wspinają się po piramidzie ułożonej z kart, która symbolizuje znaną dzielnicę szumowin The Five Points, poczynając od podrzędnych ulic, poprzez coraz ważniejsze miejsca, aż do godności samego Władcy Przestępczego Podziemia. Gdy ten ostatni zostanie już wybrany,  gangsterzy mogą nadal walczyć o pozycję, zdradzając swoich sąsiadów i wbijając im noże w plecy. Uczestnicy gry toczą wówczas rozgrywkę – zagrywając karty wpływów – aż do chwili, gdy wszyscy spasują, kończąc w ten sposób zabawę.

Gangi Nowego Jorku- instrukcja

Zawartość pudełka

16 szefów gangów

48 członków gangów

1 karta podsumowania zasad Władcy Przestępczego Podziemia (punktacji)  (1)

1 karta podsumowania zasad Ziemi niczyjej (The Old Brewery i The Bowery Theatre)  (2)

1 karta podsumowania zasad Serca dzielnicy (Orange Street, Cross Street i Anthony Street) (3)

1 karta Mulberry Bend, Bandit’s Roost, Cow Bay i Bottle Alley (4)

1 karta Park Street, Mott Street, Chatham Square, Paradise Square i Centre Street (5)

1 karta Pell Street, Pearl Street, Bayard Street, Elm Street, Franklin Street i Leonard Street (6)