Domek – nowa gra wydawnictwa Rebel

domek_box3d

Dzisiaj wydawnictwo Rebel ogłosiło wydanie gry rodzinnej „Domek”, w której gracze mają okazję zaprojektować i wykończyć własny dom.

domek w grze

Jak będzie wyglądał Twój wymarzony dom? Wolisz  mieć  dużą  sypialnię  z  ekskluzywnym  łóżkiem  z  baldachimem  czy  preferujesz  przestronny  salon, w którym bez trudu zmieści się pianino? Pamiętaj, by przy projektowaniu swojego „Domku” dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń, gdyż później niezwykle trudno wprowadzić zmiany!

DOMEK_set_PLANSZA_GRACZA

W ciągu dwunastu rund zbierzesz tyle kart, by zapełnić swoją planszę pokojami, wybrać kolor dachu i znaleźć miejsce na stylowe lub praktyczne dodatki, tworząc tym samym niepowtarzalny „Domek” z charakterem. Na koniec gracze porównują swoje dzieła i zliczają punkty za funkcjonalność, dobry projekt, jakość dachu i wykończenie całości.

DOMEK_set_ROOFS

Piękno  i  różnorodność  kart  (prawie  100  unikalnych  grafik)  potęgują  przyjemność  płynącą z każdej rozgrywki. Przejrzysta i bardzo spójna z tematem mechanika daje możliwość podejmowania za każdym razem nowych, ciekawych decyzji i budzi chęć zagrania w „Domek” po raz kolejny… i kolejny. Właśnie tak powstaje „Domek” budowany z sercem!