Summoner Wars – to dopiero początek!

Zestawy Startowe do naszej najnowszej premiery – Summoner Wars od jakiegoś czasu są już dostępne i co bardzo nas cieszy – zostały bardzo dobrze przyjęte w środowisku graczy. Pojawiły się też pierwsze, bardzo pozytywne recenzje z maksymalnymi notami. Wielkie Dzięki! Słowa pochwał odnośnie samej gry, jak i jakości polskiego wydania dają nam motywację, żeby dalej rozwijać tę świetną serię po polsku. Pora więc zdradzić nieco planów, jakie mamy na przyszłość.
Przede wszystkim – Talie Frakcji. Pierwsze 4 dodatki frakcyjne, w których znajdziecie pełnoprawne, gotowe do gry talie czterech nowych frakcji (Płaszcze, Upadłe Królestwo, Straż Przednia, Elfy Dżungli) możecie już nabyć w Cube (http://cubecp.pl/), a jeszcze w tym tygodniu pojawią się w wybranych sklepach , gdzie będziecie mogli zdobyć je jeszcze przed oficjalną premierą, która przewidziana została na 30 października.
Kolejne 2 Talie Frakcji pojawią się w połowie listopada i będą to – przez wielu oczekiwane – talie Najemników oraz Plugastwa.
Z początkiem grudnia na półkach pojawią cztery kolejne pudełka, tym razem z serii – Drugie Talie Frakcji (ang. Second Summoners). Są to kompletnie nowe, pełnoprawne, niezwykle ciekawe talie (z nowymi Mistrzami Przywołań) dla 4 frakcji, które znacie już z Zestawów Startowych, czyli: Krasnoludy, Gildii, Jaskiniowe Gobliny, Elfy Feniksa i Tundrowe Orki.
Ale nowe pudełka na półkach, to nie wszystko, co przygotowaliśmy dla rosnącej liczby wielbicieli Mistrzów Przywołań. Kolejnym ważnym punktem będą turnieje. Zaczniemy od poznańskich Targów Hobby w najbliższy weekend, później turnieje będą też odbywać się na każdym większym konwencie do końca roku (Falcon, Gramy itd.). Bardzo chcielibyśmy też stworzyć prężną, ogólnopolską scenę turniejową, ale do tego potrzebna będzie nam Wasza pomoc. Dlatego wszystkie osoby, które chciałyby pomóc w organizacji i sędziowaniu turniejów Summoner Wars w swoim mieście, prosimy o kontakt na : tomek@cubecp.pl. Dla naszych „summonerowych” pomocników przewidujemy różnego rodzaju upominki w postaci choćby unikalnych gadżetów z gry (koszulki), kart promocyjnych itd. Szczegóły odnośnie zasad rozgrywania turniejów oraz zasad współpracy podamy wkrótce.
A co dalej? Dalej mamy rok 2014 i masę planów związanych z rozwojem serii w przyszłym roku. Wśród nich oczywiście wyczekiwany przez wielu z Was Master Set, który na pewno się pojawi, choć dokładnej daty jeszcze nie znamy. Oprócz tego kolejne zestawy Drugich Talii Frakcji oraz 8 Zestawów Uzupełniających (po jednym na dwie frakcje), które zadowolą tych z was, którzy lubują się w budowaniu talii. Mamy ambitne plany, żeby w przyszłym roku nadgonić wszystko, co dotychczas ukazało się w języku angielskim i kolejne produkty „wypuszczać” wraz z ich zagraniczną premierą. Ale to, czy nasze plany uda się zrealizować w dużej mierze zależy od Was i Waszego wsparcia, także – oby tak dalej!
Ekipa Factory of Ideas