Summoner Wars – Mistrzowie Przywołań nadchodzą!

Niezwykle miło jest nam poinformować, że wielkimi krokami zbliża się nasza najważniejsza i z dawna oczekiwana premiera – Summoner Wars. Już na początku października w Wasze ręce trafią dwa Zestawy Startowe, a niedługo potem pierwsza partia dodatków. Więcej o grze, a także konkretnych terminach przeczytacie poniżej… Summoner Wars – Mistrzowie Przywołań, to niezwykle dynamiczna i emocjonująca gra karciana, w której gracze wcielają się w rolę potężnych Mistrzów Przywołań, aby poprowadzić posłuszne im zastępy wojowników w walce o ostateczną dominację.

Gra toczy się na mapie, po której poruszają się karty symbolizujące Jednostki obu stron konfliktu. Zastosowana w Summoner Wars mechanika, będąca hybrydą gry karcianej oraz bitewnej spowodowała, że tytuł ten jest do dzisiaj jednym z najbardziej utytułowanych oraz najwyżej ocenianych gier karcianych w historii i co roku zyskuje potężne rzesze nowych fanów.

Na początek w Wasze ręce oddajemy dwa zestawy startowe, w których oprócz dwóch gotowych do gry talii frakcji znajdziecie wszystko, co potrzebne będzie, aby rozpocząć przygodę w świecie Mistrzów Przywołań.

ZAWARTOŚĆ OBU PUDEŁEK:
1 Mata do gry, 70 kart (dwie gotowe Talie Frakcji po 35 kart), 20 Znaczników Obrażeń, 5 Sześciościennych Kości, 1 Kolorowa Instrukcja
LICZBA GRACZY: 2 (możliwość rozszerzenia do 4)
WIEK: +9 CZAS GRY: 30-60 minut

ZDOBYTE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

  • Ludo AWARD 2012 – Najlepsza Gra Karciana, Editor’s Choice – Zwycięzca
  • Golden Geek 2010 – Najlepsza Gra Dwuosobowa – Nominacja
  • Golden Geek 2010 – Najlepsza Gra Karciana – Nominacja
  • Golden Geek 2010 – Najbardziej Innowacyjna Gra – Nominacja

MIEJSCE W PRESTIŻOWYM RANKINGU BoardGameGeek: 146 , wśród gier karcianych : 9

JUŻ NIEDŁUGO NA RYNKU POJAWIĄ SIĘ TEŻ DODATKI!

4 NOWE TALIE FRAKCJI – Upadłe Królestwo, Straż Przednia, Elfy Dżungli, Płaszcze

PREMIERA – 30 Październik
Każde z tych pudełek zawiera gotową do gry, 35-kartową talię zupełnie nowej Frakcji, którą dodać można do któregoś z Zestawów Startowych. Frakcje te dysponują zupełnie odmiennymi cechami i wprowadzają do gry jeszcze większą różnorodność strategii oraz opcji taktycznych.

Kolejna partia małych dodatków trafi do Was w listopadzie, a już na początku grudnia w Wasze ręce oddamy Drugie Talie Frakcji (ang. Second Summoners), dzięki którym otrzymacie zupełnie nowe Jednostki i Wydarzenia dla frakcji znanych z Zestawów Startowych.