Grudniowe przedsprzedaże w Portal Games!

W grudniu Portal Games postawił na dodatki do bestsellerowych gier takich jak Zombicide czy Barrage, ale… podobno to jeszcze nie wszystko czym nas zaskoczą jeszcze w tym roku zaskoczą…

Nie wiem jak wy, ale my nie możemy się doczekać! Śpieszymy jednak powiedzieć co już wiemy.

Lista przedsprzedaży Portal Games w grudniu:

Zombicide: 2 ed – Dark Nights Metal Pac 1-5

Z najmroczniejszych zakątków multiwersum nadciąga Batman™ Który Się Śmieje z misją zniszczenia każdej możliwej wersji Ziemi. Do Ligi Sprawiedliwości należy powstrzymanie tej plugawej wersji Mrocznego Rycerza i wszystkich jego przerażających sług. To już czas zmierzyć się z horrorami spoza wymiarów. Jesteście na to gotowi?

Seria Zombicide: Batman Dark Nights Metal Packs zawiera wszystko co potrzebne, by wprowadzić bohaterów serii Batman™ Który Się Śmieje do rozgrywek w Zombicide 2 ed. W każdym z pięciu dodatków znajdziecie nowe figurki, karty Ocalałych, karty Abominacji oraz standardowo karty Pomocy. Od dzisiaj rozgrywka walka z zombiakami nabierze nowego charakteru!

Rzemieślnicy przybywają do Little Town

Fachowcy pilnie potrzebni! Do doliny ściągają eksperci z różnych dziedzin budownictwa. Dzięki nim twoje miasto nabierze blasku, a wszędzie pojawią się nowe, przynoszące dochody budowle. Pod warunkiem że każdy będzie wykonywał to, na czym zna się najlepiej…

Jeżeli spodobało się Wam kierowanie grupą architektów i rozwój miasteczka w grze Little Town, to jeszcze więcej frajdy w rozgrywki zapewni najnowszy dodatek. Rozszerzenie wprowadza karty tytułowych Rzemieślników, które wyspecjalizują waszych Robotników i sprawią, że staną się bardziej efektywni. Co więcej, każda karta Rzemieślnika posiada cztery poziomy zaawansowania, a regrywalność całej rozgrywki zwiększają całkowicie nowe karty Celów i płytki Budynków. Większa złożoność gry – gwarantowana.

A gdyby to nadal dla Was było za mało, to dodatek Rzemieślnicy urozmaica rozgrywkę dzięki dwóm trybom: podstawowym i zaawansowanym.

Afera na najdłuższej rzece świata

Gdzie budować elektrownie wodne, jeżeli nie na najdłuższej rzece świata? Barrage: Afera na Nilu to dodatek do wielokrotnie nagradzanej, zaawansowanego ciężkiego euro, który jeszcze bardziej zwiększa regrywalność tego tytułu.

Dodatek wprowadza do rozgrywki dodatkowe komponenty: nową Mapy i nowe kafle Źródeł. Wzbogaca pulę komponentów o nowe kafle Premii, Celu i Kontraktów Prywatnych, a przy grze z rozszerzeniem Projekt Leeghwatera — także o nowe kafle Prywatnej Inwestycji i Zagranicznych Zleceń. Natomiast to, czym zaskakuje najbardziej to całkowicie nowa akcja Nawadniania, bez której utrzymanie się na rynku stanie się niemożliwe.

Jesteście gotowi ponownie stanąć na czele spółek walczących o prymat na rynku produkcji energii? Łatwo nie będzie! W końcu, nowa rzeka to możliwości, ale też zupełnie nowe realia, którym trzeba sprostać…

Ewa Struzik